Přejít na obsah

Steinhart OCEAN 1 BLACK


iMaty

Doporučené příspěvky

Co se výměny týče, přehazoval jsem teď coke za pepsi a byl to docela boj. Jinak na ocean one black mám keramiku a jsem spokojeny jako želva. Kupoval jsem tenkrát i hliníkovou, ale pochybuji, že se kdy dostane na hodinky. Keramika je úžasná.

Díky za info, objednám si keramiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 673
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak keramická luneta je už doma, hodinky s ní vypadají velmi pěkně, ale na fotí se to špatně, schválně pro porovnání původní plechová a keramická, ta keramická je tam jen pro focení volně položená, příští týden to předám mému hodináři, ať si s tím pohraje a provede výměnu

 

post-13018-0-26574100-1425029605_thumb.jpg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotí se to fakt blbě, ale v reálu jim to moc sekne. Budu panu hodináři držet palce, ať se mu výměna povede a tobě ať se výsledek líbí;-)

Díky, říkal že už takovouto  samolepící lunetu měnil několikrát, a že se mu někdy podařilo sundat tu starou bez poškození. Ovšem myslím si, že ta sundaná už k ničemu nebude.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Gratuluju k novým hodinkám.

 

Gratuluju, ode dneška jsem taky hrdým majitelem jedněch- zelená luneta. Paráda a zatím odkládám i výměnu za pepsi lunetu, kterou jsem si na nich vysnil.

 

I tobě gratuluju, Martine ke krásné hodince. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, ode dneška jsem taky hrdým majitelem jedněch- zelená luneta. Paráda a zatím odkládám i výměnu za pepsi lunetu, kterou jsem si na nich vysnil.

Prijmi me gratulace chlape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...