Přejít na obsah

Steinhart OCEAN 1 BLACK


iMaty

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 673
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsících...

Výhodou té černé je, že je dělá opticky nemší než ocel nebo bronz, což vítám, 42 je na mě až až. Z dálky můžou připomínat takové plasťáky, ta černá evokuje plast, nevýhoda. Ospustil bych si u nich lesklou lunetu, moc září...taky šly z tahu, v té černé na tahu působí moc brutálně. Jinak jsou dobrý, Rolex je navrhnul dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výhodou té černé je, že je dělá opticky nemší než ocel nebo bronz, což vítám, 42 je na mě až až. Z dálky můžou připomínat takové plasťáky, ta černá evokuje plast, nevýhoda. Ospustil bych si u nich lesklou lunetu, moc září...taky šly z tahu, v té černé na tahu působí moc brutálně. Jinak jsou dobrý, Rolex je navrhnul dobře.

Můžu se optat - cos to na ně nasadil? Na tahu mně to už nebaví a hledám inspiraci,.... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Di-modell černý 22/18, ala Hirsch Carbon, dočasná varianta než seženu něco pěkného s PVD sponou. Štein dělá nejmenší PVD sponu ve 22, ale já mám rád, když se řemen zužuje. Můžu srovnat, Carbona jsem dlouho nosil, přijde mi zpracováním výrazně lepší než Di-modell, ve vodě fungoval parádně.

Upraveno uživatelem Georgeisin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Di-modell černý 22/18, ala Hirsch Carbon, dočasná varianta než seženu něco pěkného s PVD sponou. Štein dělá nejmenší PVD sponu ve 22, ale já mám rád, když se řemen zužuje. Můžu srovnat, Carbona jsem dlouho nosil, přijde mi zpracováním výrazně lepší než Di-modell, ve vodě fungoval parádně.

Moc diky za info, jdu studovat a zkouset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím majitelé techto oceanů. Rád bych se zeptal, jaké jsou vaše zkušenosti s nošením. Konkrétně se mi jedná glavně o lug to lug a zakřivení nebo nezakřivení nožiček, vzhledem k obvodu a tvaru zápěstí. Aktuálně mám Orient Ray ty mají také pouzdro s průměrem 42 mm, ale lug to lug pouze 47 mm, samotné nožičky budou oproti oceánům více zahnuté dolů. Obvod zápěstí mam cca 17,5 cm a tvar spíše plochý. Doufám, že je můj dostatečně srozumitelný. Budu rád za vaše postřehy, Díky

Upraveno uživatelem number.beast
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci :) Vím, že jdou koupit v chronoshopu v Praze, kde by šli i vyzkoušet. U nas na severní Moravě je to celkem problém, i když to tu mám docela rád máme tu celkem kulové, takže asi smůla pokud si neudělám výlet do Prahy...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To number.beast: V tomto případě není nad možnost vyzkoušet na vlastní ruce. Pokud bych ale trošku zobecnil, vyšel z Tvého popisu, hádám, že na tom tvarem zápěstí budeme podobně. Níže udávám starší foto na zápěstí s obvodem cca 18 cm, šířka nějaký ten milimetr přes 6 cm. (P. S. Ta fotografie sice velikost hodinek lehce zkresluje, ale pro přibližnou představu z bočního pohledu... Jinak i obvod zápěstí kolem 17,5 cm by neměl být problém, mám na sobě vyzkoušeno; osobně bych ale do masivnějšího kousku nešel, tady cítím pomyslnou hranici toho, co mi přijde ještě rozumné, nebo pro mne přijatelné.)

 

post-3892-0-36474100-1481055039_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...