Přejít na obsah

Steinhart OCEAN 1 BLACK


iMaty

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 673
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Stát se může ledacos. Tuhle Kuncákovi upadla u Fortisů ručka. To bychom pak museli nosit hodinky bez ruček, aby náhodou nějaká neupadla. Ale jinak je samo nejlepší, když všechno funguje, jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo hoši, všechno jde zvládnout ale..........

to si pak člověk najde ještě LEVNĚJŠÍ koníček a nebo koníčky a je to.  :whistling:

Zvládnout to nejde :-(.

Můžeš si myslet, že to máš pod kontrolou, ale nedáš si chvilku pozor a máš to zase.

Vidíš to i na sobě, máš troje hodinky a přitom stačej jedny :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Tak mi na oceánech upadla sekundovka. Teda nejen upadla, ona se dokonce rozpada na několik dílů a mám strach, jestli něco malého nepropadlo datumovým okýnkem do orloje. Přitom jsem s nimi ani neklepnul🤦‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, DaveG17 napsal:

Tak mi na oceánech upadla sekundovka. Teda nejen upadla, ona se dokonce rozpada na několik dílů a mám strach, jestli něco malého nepropadlo datumovým okýnkem do orloje. Přitom jsem s nimi ani neklepnul🤦‍♂️

Po jaké době? Jako, jak jsou staré?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Nooo, staré jsou hodně, tipoval bych tak rok 2014? Ale jsou "rotované" s pěti dalšíma hodinkama, takže být OWG, mají druhý rok provozu. Já už jsem přestal používat i winder, kašlu na to. ráno si vyberu hodinky, trochu je potřepu v ruce a nastavím čas a datum (obvykle někde při čekání na semaforu cestou do práce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...