Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, krtenek napsal:

Tak já tomu nerozumim. Myslel sem, že karanténa je, že sem zavřenej doma. A ne, že budu camrat po baráku, po ulici do auta, po městě a pak do jakýhosi stanu s urnou. No a pak možná ještě do krámu na nákup.

To bylo aktualni kdyz se udavali lidi bez rousek, dneska je to uz kazdymu jedno. https://www.novinky.cz/krimi/clanek/misto-karanteny-jezdil-muz-po-praze-odhalila-ho-nehoda-40328406 ... ted koukam ze smazali kometare, bylo to vyzivny. :)

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mě zajímalo, jak si predstavujou to plošný testování, jako že se 10mio lidí navali k praktikům a nechá otestovat? A ti co to ještě nemají to chytnou někde ve frontě....

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, baza napsal:

Na druhou stranu bych moc rád byl dodavatelem alespoň části těch testů. 😘

To asi každej z nás. 10 mil.zarucenych zákazníků, to na zemi nenajdeš jen tak :-). Mě to prostě hlava nebere. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

Tak to by mě zajímalo, jak si predstavujou to plošný testování, jako že se 10mio lidí navali k praktikům a nechá otestovat? A ti co to ještě nemají to chytnou někde ve frontě....

Testovaci spejle bude proste velmi dlouha, takze jednim vrzem vezme 10-15 lidi z fronty, no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, zceyee napsal:

V nemecku to delali tak, ze pet vzorku smichali a ty otestovali, pokud byli pozitivni tak pak kazdy zvlast. Dava smysl takhle testovat asi rodiny.

S tzv. "poolingem" prisel Izrael a resil mnohem vetsi skupinou. Testovani celeho obyvatelstva pak dostava hmatatelnejsi obrysy.

https://www.lidovky.cz/svet/izraelci-maji-napad-jak-setrit-testy-na-koronavirus-smichaji-a-najednou-otestuji-vzorky-az-64-lidi.A200324_120648_ln_zahranici_mha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem volal jednomu kámošovi jestli jde do skal, au, je v karanténě, celá rodina včetně dvou dětí koroňák :wacko: Druhýmu kámošovi, bydlí v zahradním domku, koroňák, ty vole, masakr....docela to lítá teď koukám. No a ve skalách parta pod přístřeškem asi deseti lidí šampáňo, párty, pohoda :D Nechápu, že ještě někdo dává furt nějákýmu Babišovi, Prymulovi a dalším lajdákům vinu. Jsme to hlavně my, co si můžeme pěkně poklepat na rameno a přiznat že jsme to docela našim arogantním chováním pěkně posrali....prý že jsme nejhorší na světě, to mi i nějak uniklo. Osobně jsem pro okamžitý Lock Down a čauec. Nádech výdech, pohoda, ale je tu krásně :guitar:

DSC_0413.JPG

DSC_0414.JPG

DSC_0417.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...