Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Měl jsem  ho v srpnu, nevím jestli se něco nezměnilo. Chtěl jsem imunitu do tečky, takže pozitivní samotest doma, zavolal jsem doktorce ať mi vystaví žádanku na test (jen to zapíše do systému),  nechal jsem se otestovat, test byl pozitivní, znovu telefon doktorce následovalo poučení a izolace pokud po 7 dnech nejsou příznaky tak izolace končí, členy rodiny ani mne  nikdo nekontaktoval. Doktorka nedoporučovala se po 7 dnech testovat, prý může být falešná pozitivita až 30 dnů po prodělání. Takže zjednodušeně pokud nechceš oficiální imunitu a nemáš těžší průběh, tak není třeba nic řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, Mildo. Členové rodiny tedy mohou forlmálně normálně fungovat, tj. bez nucené karantény?

Jelikož mi to začalo už večer ve Čt 17. 11., co jsem dorazil na chalupu a nebejt čekání na žumpaře do pondělka, tak už jsem byl doma dřív; takhle bych si nechal dělat PCR test až po cca 5-6 dnech od prvních příznaků, což by mi možná už ani nevyšlo pozitivní a pokud přesto jo, tak sedět dalších 7 dní doma od tohoto PCR testu kvůli Tečce nechci.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zkušenost nemám, ale kolega (3x očkovaný tou dobou, taky nějak koncem srpna, možná už v září, přesně si nepamatuju) to měl, jak píše milda21:

Bylo mu blbě - příznaky. Povídám: Skoč si k doktorce, ať ti udělá test (je vedle ve vchodě). Test pozitivní = 7 dní doma, nechodit mezi lidi. Po sedmi dnech volá doktorce, jestli má ještě přijít: Doktorka: Je vám něco (blbě, příznaky)? Kolega: Ne. Doktorka: Tak jste zdravej. Konec.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, odjinud napsal:

Díky, Mildo. Členové rodiny tedy mohou forlmálně normálně fungovat, tj. bez nucené karantény?

Jelikož mi to začalo už večer ve Čt 17. 11., co jsem dorazil na chalupu a nebejt čekání na žumpaře do pondělka, tak už jsem byl doma dřív; takhle bych si nechal dělat PCR test až po cca 5-6 dnech od prvních příznaků, což by mi možná už ani nevyšlo pozitivní a pokud přesto jo, tak sedět dalších 7 dní doma od tohoto PCR testu kvůli Tečce nechci.

 

Všichni můžou normálně fungovat y když jim nic není. Ty se hoď do klidu a nic neřeš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem v poho, bylo to vlastně fajn zase po čase plně procítit svaly a klouby 🙂 jen řeším, na co to "vypapírovat", aby si tělo dalo do konce týdne oraz (ale zase ne dalších 10-14d). No, dohodnu se s doktorkou, je v tom docela rozumná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...