Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Si říkám, že už se Koronavirus probírá asi v pěti vláknech, tak proč ho nedát do jednoho, myslím že si vlastně i své vlákno zaslouží, protože se jedná o věc velmi závažnou. Takže pokud moderátor dovolí, všechny rady, postřehy a zážitky z karantény sem. Jestli mám mluvit za sebe, koronavirus prozatím nemám ani zaplať pánbůh nikdo z rodiny. nálada zatím fajnová, dodržujeme všechny pravidla a vyhýbání se lidem trávím právě natíráním stolu :-) A zkusme tu být pozitivní, protože to je jedna z nejdůležitějších věcí v případě že se člověk ocitne v problémech....

post-364-0-65762800-1584275805_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som dal príchodzích do karantény.

 

Myšlienka z webu:

 

Ještě by to chtělo nějaký laskavý nezraňující způsob, jak natlouct všem do hlavy, že v této chvíli si ani jeden z nás nemůže být jist, že není nositelem viru, že není infikován a že právě teď neroznáší nákazu na další nešťastníky. Aby přestal remcat a seděl doma a omotal si kolem pusy a nosu aspoň kus hadru, když jde ven pokecat. Ale myšlenka, že zrovna já jsem nakažen, se člověku holt fakt nezamlouvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě by to chtělo nějaký laskavý nezraňující způsob, jak natlouct všem do hlavy, že v této chvíli si ani jeden z nás nemůže být jist, že není nositelem viru, že není infikován a že právě teď neroznáší nákazu na další nešťastníky. Aby přestal remcat a seděl doma a omotal si kolem pusy a nosu aspoň kus hadru, když jde ven pokecat. Ale myšlenka, že zrovna já jsem nakažen, se člověku holt fakt nezamlouvá.

 

Ehm, za posledních 14 dní jsem nebyl v kontaktu krom lidí z práce s nikým z rodiny, rodiče na 3 metry a po dobu tak 5 sekund. Dobrovolně, ale chapu že sou tady ovce co potřebujou nařízení ve smyslu "dejte mi pokutu nebo se vám zabiju". A udělal jsem taky panickej nákup, kilo kafe včera, komunikace s oblushou měla trvání do deseti sekund. Spíš by mě zajímalo, jaký máte zásoby a čeho. Se pochlubte. :)

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som travil sobotu s respiratorom, ale len pre to ze som flexou brusil dieru do chodnika okolo domu.

 

PS: Respirator polomaska M3 s filtrom iba P1, takze k ziadnemu nezodpovednemu znehodnocovaniu strategickych zasob nedochadzalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keďže mám 3 dospievajúce deti, aj normálne nakupujem po celých baleniach.

Takže mám všetko.

Balenie metaxy, 2 balenia cukru, mlieka, múky, 30 a viac balíkov cestovín. Kopec balení prezervatívov.

Náhradný TV, náhradný router, náhradný switch, 8diskový NAS (4 HDD pozície voľné) s cca 500 filmami a desiatkami seriálov. 4 notebooky. Inštalačky hier za posledných 15 rokov. Playstation. Karty, stolové hry. 2 balenia cigariet. Cca 6 polkilových balení kávy. 6 balení sirupov. Asi 12 balení minerálnej vody.

Na dezinfekciu cca 4 litre metylu.

Sviečky. Mám pkkt sviečok.

Upraveno uživatelem P11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden vcelku inspirativní článek, pokud někomu utekl. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/s-hruzou-sleduji-jak-je-evropa-nepripravena-zde-jsou-rady-z-tchaj-wanu-93074?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

 

A jedna fotka martara v nákupním a zařizovacím outfitu. Dost se divím, že ještě není moje fotka někde v médiích...

 

post-30813-0-41002200-1584285964_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myšlenka patrně dobrá ale, vzhledem k počtu nedisciplinovaných sobeckých ignorantů, nepoužitelná...

 

To Martar : fešák,dej si ji do avataru :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden vcelku inspirativní článek, pokud někomu utekl. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/s-hruzou-sleduji-jak-je-evropa-nepripravena-zde-jsou-rady-z-tchaj-wanu-93074?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

 

A jedna fotka martara v nákupním a zařizovacím outfitu. Dost se divím, že ještě není moje fotka někde v médiích...

 

attachicon.gifResized_20200314_084424_977.jpeg

 

Hele, není to obraz z ikey? Kolem nějakého takového pořád chodím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozdravujem chronomagorov:-)

Robim z domu standardne, moja dostala homeoffice na najblizsie 2 tyzdne, takze mame stastie a o deti sa postaráme, objednal som uv lampu na dezinfekciu(dufam ze dorazi), dnes sme šili rúška pre celú rodinu, pozeráme Martana a popijame nieco made in Italy

Najviac hrabe detom, aspon si budú neskor vážiť čas ktory budu moct travit vonku a s kamaratmi

Ked to zvládne Matt tak i my:-D99eb93dd0f153ea9810fad9b1977a2cc.jpg79eb6ea60d092c01d187171d0b17bf96.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...