Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Remdesivir (experimentalni lek na covid) taky zadne povoleni nema, ale dala se vyjimka.

Není to tak jednoduché jak to vidíš a jedná se o pacienty v kritickém stavu

Ministerstvo zdravotnictví dočasně povolilo užití experimentálního léku na COVID-19 Remdesivir americké firmy Gilead, oč žádala Všeobecná fakultní nemocnice. Chtěla by přípravek použít pro svého pacienta v kritickém stavu, uvedla mluvčí nemocnice Marie Heřmánková. Zda ale pražští lékaři Remdesvir opravdu dostanou, není jisté. Až poté, co Česko výrobce o lék požádá, firma rozhodne, zda pacienta zařadí do klinické studie a lék mu poskytne.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, dneska na tiskovce na dotaz myslím ČT říkali, že ty rychlotesty z Číny nemají CE, což je relativně daleko důležitější, než posraný ISO, který je jenom papír o tom, že děláš dobře papíry.  

Mýliš se, certifikát je osvědčení o tom, že po stránce přístrojové i odborné je možno toto vyšetřené provádět a že na jeho výsledky je možno se spolehnout ať již negativní nebo positivní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to tak jednoduché jak to vidíš

Ministerstvo zdravotnictví dočasně povolilo užití experimentálního léku na COVID-19 Remdesivir americké firmy Gilead, oč žádala Všeobecná fakultní nemocnice. Chtěla by přípravek použít pro svého pacienta v kritickém stavu, uvedla mluvčí nemocnice Marie Heřmánková. Zda ale pražští lékaři Remdesvir opravdu dostanou, není jisté. Až poté, co Česko výrobce o lék požádá, firma rozhodne, zda pacienta zařadí do klinické studie a lék mu poskytne.

Jj, to jsem zaznamenal. Taky to, ze to nebude jednoduche z Ameriky dostat i kdyby to vyrobce povolil. Spis mi slo o srovnani, kdyz se chce tak to jde...a jindy zase nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni (snad) vec k te kauze Tilia. Jsem laik a prd tomu rozumim, takze jsem odkazany na to co si prectu. Kazdopadne argumentace proti te laborce je od sameho zacatku dost podivna. Co bych chtel v tehle chvili od Prymuly slyset? Ano, o pani doktorce celou dobu vime, mluvime s ni a hodnotime to. Certifikaci jeji laboratori nedame protoze neco, ale jeji postupy aplikujeme protoze jsou cajk / nebo neaplikujeme protoze jsou z konkretnich duvodu nahovno. A to tady chybi. Naopak vsechny argumenty proti ni se nakonec ukazaly jako naproste vymysly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když tato laboratoř nemá ISO, tak podle toho článku co jsem dával link kde o to, aby mohly testy provádět laboratoře Univerzity Karlovy a Akademie věd v Praze, Brně a Českých Budějovicích pod záštitou rektora UK a předsedkyně AV ČR.

 

To mi nepřijde jako úplný nazdárci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když tato laboratoř nemá ISO, tak podle toho článku co jsem dával link kde o to, aby mohly testy provádět laboratoře Univerzity Karlovy a Akademie věd v Praze, Brně a Českých Budějovicích pod záštitou rektora UK a předsedkyně AV ČR.

 

To mi nepřijde jako úplný nazdárci?

Tak to uz dneska schvalili. Jen to nebude metoda Pekovy, ale SZU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to uz dneska schvalili. Jen to nebude metoda Pekovy, ale SZU.

Presne :) Voni sou totiz nasi mocipani lidsky tak defektni, ze nejsou schopny priznat chybu a kvuli sve jesitnosti ohrozuji vesele verejnost dal tim, ze se netestuje v dostatecnem mnozstvi. O ekonomickem pozadi testovaciho businessu ani nemluve. Nastesti ta baba je lidsky uplne v poho a spolecne s ostatnima vedcema/akademikama nasla cestu, jak i pres zast a malost Babisky a spol. lidem v tyhle zemi pomoci.

Chtej delat trestnej cin ze sireni viru, ale jejich prasacky chovani je nepostihnutelny. Babiska uz asi pochopil, ze to neni PR kampan, tak "vlozil" odpovednost na utednika Prymulu, kteryho ale bez milosti vodstreli, az bude potreba. Lidi sijou doma rousky pro nemocnice, policajty a hasice a ten sebestrednej a hloupej kikot si porad jeste mysli, ze je velkej frajer.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...