Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Hepa filtry do vysavače, všité do roušky. Foto nemam, jsem autem v praci, nosim ji ven a do obchodu

 

Jak se ti s tim dejchá?

 

Jinak moje drahá máti, toho času zotavující se po chemoterapii, za 3 dny ušila 350 roušek. Bydlí na vsi, bere od ní místní pošta, pošta ve vedlejším městečku, místní vývařovna, jeden malej průmyslovej provoz a ozvala se jí prej i nemocnice... k tomu samozřejmě várka pro mě, pro děti atd. Jako velkej obdiv.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme dnes v práci nafasovali roušky FFP2 a musíme je povinně nosit. K tomu dezinfekce na ruce, uklízečky se nezastaví a všude smrdí Savo. Zákaz kontaktu s lidmi zvenčí, papíry se na recepci předávají přes kastlík s UV lampou. Vedení to bere vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se ti s tim dejchá?

 

Jinak moje drahá máti, toho času zotavující se po chemoterapii, za 3 dny ušila 350 roušek. Bydlí na vsi, bere od ní místní pošta, pošta ve vedlejším městečku, místní vývařovna, jeden malej průmyslovej provoz a ozvala se jí prej i nemocnice... k tomu samozřejmě várka pro mě, pro děti atd. Jako velkej obdiv.

 

Super!

 

Moja zena teraz bastli detom ruska tiez so sackom z vysavacu. No problem je s krpcom, ten to odmieta nosit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

My jsme dnes v práci nafasovali roušky FFP2 a musíme je povinně nosit. K tomu dezinfekce na ruce, uklízečky se nezastaví a všude smrdí Savo. Zákaz kontaktu s lidmi zvenčí, papíry se na recepci předávají přes kastlík s UV lampou. Vedení to bere vážně.

A posledni kliku na kterou v praci sahate dezinfikuje kdo? Tu zvenku, na kterou sahate nez si nandate na xicht hadr. :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se ti s tim dejchá?

 

Jinak moje drahá máti, toho času zotavující se po chemoterapii, za 3 dny ušila 350 roušek. Bydlí na vsi, bere od ní místní pošta, pošta ve vedlejším městečku, místní vývařovna, jeden malej průmyslovej provoz a ozvala se jí prej i nemocnice... k tomu samozřejmě várka pro mě, pro děti atd. Jako velkej obdiv.

No dejcha se s tim nahovno a potim se v tom jeste vic, ale na nakup nebo nekam dojit to stačí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-italii-umira-uz-8-nakazenych-proc-je-smrtnost-dvakrat-vetsi-nez-v-cine-93717?seq_no=3&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

 

Zajimava statistika - Pocet luzek na obyvatele ma Jizni Korea 12.3 (!), Nemecko 8, Cesi 6.6, Slovaci 5.8 a Britanie, ktera tomu nechava temer volny prubeh, jen neskutecne 2ks (!), pricemz Italie 3.2 luzka na 1000 obyvatel. K tomu jeste "kvalita" britskeho zdravotnickeho systemu, lekaru a je zadelano na obrovsky prusvih.. Treba se pletu, ale Italie proti tomu bude lehka rymecka..  

 
Počet nemocničních lůžek na 1000 obyvatel
 
Počet nemocničních lůžek na 1000 obyvatel
14121086420Jižní KoreaNěmeckoRakouskoČeskoPolskoFrancieSlovenskoČínaItálieŠpanělskoVelká Britán?
14121086420Jižní KoreaNěmeckoRakouskoČeskoPolskoFrancieSlovenskoČínaItálieŠpanělskoVelká Britán?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A posledni kliku na kterou v praci sahate dezinfikuje kdo? Tu zvenku, na kterou sahate nez si nandate na xicht hadr. :))

 

Tak já jsem ráno přišel s hadrem na xichtě a s nitrilovými rukavicemi na rukou :) A zrovna teď mi tu uklízečka byla omýt stoly, klávesnici, myš, kliku, dokonce i madla na skříni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...