Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Má někdo  zkušenost s R shieldem\, dá se v něm i teple vydržet? jak je těžkej ? dík na názor

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem se bavil s pár lidmi, kteří jsou v zahraničí a mám pocit, že je ta naše vláda (pominu li ten šílený PR) relativně úspěšná. Asi budu v menšině, vím, že je co zlepšovat, ale v tom evropským bordelu jsme ještě relativně OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to vypada, ze stejne dulezite budou i rukavice. https://m.instory.cz/veda/1091-koronavirus-lze-zastavit-velmi-rychle-cesta-je-ale-drasticka.html

Anebo se proste venku vubec nedotykat obliceje.

 

Stejně je divný, že jim před uzávěrou promořeného Wu-chanu odjelo z města 5 miliónu lidí a jinde v Číně se to zdaleka tak nerozlezlo a tady přijelo pár tisícovek lidí z Itálie a Rakouska a jede to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, že mě začnete hned lynčovat, to není můj názor, ale můj dotaz : přečetl jsem toho o koronaviru kvanta, a nějak mi chybí odpověď na zásadní dotaz (a myslím, že to bude zajímat většinu, kromě těch nejchytřejších co ví vždy úplně všechno nejlíp, samozřejmě), a sice : čeho PŘESNĚ se  na tom viru tak  bojíme? 

Upraveno uživatelem M10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě takový skromný dotaz. Vlastně dva

 

Už soudruzi ve Wu-chanu otevřeli všechny byty a zkontrolovali zda jsou ty v tý karantene naživu?

Někdo nám tady chorobne lze podle me. Nebo vy jim věříte?

 

A dotaz dva. Co v létě? Až začnou litat komáři a ze jich letos bude.

Když se na me nacucne od nakazeneho, jak na tom budu?

 

Mesic bude trvat nouzový stav. Co ti co jsou bez práce až jim dojde jídlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...