Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

no já jsem na tom úplně stejně... vůbec nevím,kdy bude práce a kdy se to zase rozjede...tak snad brzy.

 

M10, jasně, to je jediné, co by pomohlo :D

Hlady neumřeme a teď už jenom tu svini nechytit a nějakým způsobem ji zkrotit.... Mám hodně kamarádů co podnikají v cestovatelském ruchu, tam je to hodně špatný a myslím si že se z toho budou hrabat nejdéle, lidi se asi do světa moc nepohrnou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cestovky, doprava cestujících bude fakt průser velký, kor u nás, Češi teď rok nikam nepojedou, pokud nebudou muset.

Češi budou první, kdo vyrazí ven... Pak dlouho nic a pojedou Slováci, pak Poláci a 2 měsíce po nich možná i Němci.

 

Odesláno z mého J9110 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cestovky, doprava cestujících bude fakt průser velký, kor u nás, Češi teď rok nikam nepojedou, pokud nebudou muset.

to souhlasím...já už taky odpískal letní dovolenou v Itálii....Asi to nebude mít cenu. 

 

Afri: přesně, vyhejbat se tomu jako čert kříži....snad nás to všechny rychle mine....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Češi budou první, kdo vyrazí ven... Pak dlouho nic a pojedou Slováci, pak Poláci a 2 měsíce po nich možná i Němci.

Odesláno z mého J9110 pomocí Tapatalk

K tomu se taky klonim, byls rychlejší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže uvědomte si jednu věc, to bylo v době když měli lidi peníze, teď bude koruna hodně slabá, statisíce lidí má tak možná na nájem, nezaměstnanost vyletí o několik %. V době krize budou mít jiné starosti, 2008 byla procházka rájem. Češi nemají strach, jde o peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, je fakt, že když člověk vidí, co se děje tady v době nouzového režimu a různých karantén, tak možná máte pravdu....V tomhle jsou určitý jedinci nezodpovědný střelci

Myslíš to, že ti, co normálně sedí doma, mají v době karantény pocit, že musí jít ven?

 

Odesláno z mého J9110 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže uvědomte si jednu věc, to bylo v době když měli lidi peníze, teď bude koruna hodně slabá, statisíce lidí má tak možná na nájem, nezaměstnanost vyletí o několik %. V době krize budou mít jiné starosti, 2008 byla procházka rájem. Češi nemají strach, jde o peníze.

Zalezi na délce trvání. Dle mého to bude v květnu vyřešené. Pak by to nezaměstnanosti moc nehnulo.

 

Odesláno z mého J9110 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže uvědomte si jednu věc, to bylo v době když měli lidi peníze, teď bude koruna hodně slabá, statisíce lidí má tak možná na nájem, nezaměstnanost vyletí o několik %. V době krize budou mít jiné starosti, 2008 byla procházka rájem. Češi nemají strach, jde o peníze.

Nene, sleva je vsemocna, neznáš nás :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k obema mym byznysum (zajezdy a vino) dnes potrebuju vlakno Humor vice nez obvykle.

od patku katuju kosty na minimum

Chápu, mám zavřený obchod, 0 příjem, 2x výplata zaměstnancům do mínusu (naštěstí jeden doma s děckem) + režie. Mě děsí naobjednané zboží, jak se k tomu postaví dodavatelé. Někteří už píšou že to řeší, někteří že si (mě) nemohou pomoct. Bude to mazec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Češi budou první, kdo vyrazí ven... Pak dlouho nic a pojedou Slováci, pak Poláci a 2 měsíce po nich možná i Němci

Poliaci vám pôjdu za pätami, Slováci sú viac priposratí :)

 

Btw, že nejdú zájazdy chápem, ale víno by sa predávať mohlo, nie? Najneskôr po týždni v domácej karanténe už človek potrebuje ten pohľad navôkol trochu vylepšiť... Najmä, ak sa majú naplniť tie plány na babyboom :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poliaci vám pôjdu za pätami, Slováci sú viac priposratí :)

 

Btw, že nejdú zájazdy chápem, ale víno by sa predávať mohlo, nie? Najneskôr po týždni v domácej karanténe už človek potrebuje ten pohľad navôkol trochu vylepšiť... Najmä, ak sa majú naplniť tie plány na babyboom :)

 

Gastro je zavřený

 

Odesláno z mého J9110 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dnes jsem byl na nákupu, překvapivě docela dost lidí, venku i v Kaufu. I malý nákupy, což mě překvapilo, neříkám plašit,ale když už tam vlezu, tak nakoupím na dýl. Největší radost ze mě měli v lékárně, bral jsem léky i pro matku a sousedy skoro 6 litrů :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...