Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Kašpar Bureš. A u nás neukázněný důchodci. Maj vyhrazenej čas, tak by měli bejt v krámu v ten čas a ne jindy, to je jim to pak naprd.

A prej přiletí bájný pták Ruslan, o tom už kašpaři básní asi třetí den.

A nasrala mě lékárna, nebo spíš ti lidi, co to způsobili: Cedule "Paralen není a nebude,"

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

U nás v Albertu je na chodbě vinotéka a ta kupodivu otevřeno má.

U nás také a díky za to, hned jak ta naše trumpeta v proslovu pronesla že by jsme měli být Číňanům vděční, otevřel jsem si láhev :-) To je hroznej chobot prodejná, zbytečné to nějak komentovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tej sterilizacii rusok ...ked ten virus zmyjem z ruk za 20s, preco nestaci preprat satku na hubu vo vode s mydlom?

 

A kdyz si uspinis ruce hovnem (napr. pri nesikovnem prebalovani), taky bude stacit si je utrit pred jidlem hajzlakem? Vzdyt na zachode to taky staci. :)))

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl...tak důchodci budou chodit 7-9....jdu na osmou na šichtu a potřebuji si nakoupit jídlo na celý den, kdy? Takže zítra ráno budu mít hlad, nevíte, jestli se to vztahuje i na McDrive?

Tvl...takhle nejak to maji na Slovensku nebo kde. Jsem si rikal ze je dobre, ze u nas mysli na pracujici, aby si mohli cestou nakoupit snidani. Tak uz hovno :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás také a díky za to, hned jak ta naše trumpeta v proslovu pronesla že by jsme měli být Číňanům vděční, otevřel jsem si láhev :-) To je hroznej chobot prodejná, zbytečné to nějak komentovat...

Hlavně by měl řešit asi jiný věci (který taky samozřejmě pramení ze vzniklé situace) a tohle nechat na nějakým tom krízovým štábu a ne si na tom neštěstí neustále honit triko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nasrala mě lékárna, nebo spíš ti lidi, co to způsobili: Cedule "Paralen není a nebude,"

 

A co te na tech lidech tak nasralo? Ja se taky zasobil, uz pred vic jak mesicem, ale to zrovna oni psali ve zpravach ze mate nakupovat testoviny a mouku, tak ste kupovali testoviny a mouku. A dezinfekce, ty v lekarne taky nebyly (a to sem se jenom zeptal bez planu ji koupit), ale paralenu tam byl plnej suplik, ty nikdo zrovna nechtel. :) A kdyz napisou ze lidi nabehli na zubni pasty tak do tejdne bude vyprodano. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A co te na tech lidech tak nasralo? Ja se taky zasobil, uz pred vic jak mesicem, ale to zrovna oni psali ve zpravach ze mate nakupovat testoviny a mouku, tak ste kupovali testoviny a mouku. A dezinfekce, ty v lekarne taky nebyly (a to sem se jenom zeptal bez planu ji koupit), ale paralenu tam byl plnej suplik, ty nikdo zrovna nechtel. :) A kdyz napisou ze lidi nabehli na zubni pasty tak do tejdne bude vyprodano. :)

Si se zásobil? Tak patříš k těm, co mě nasrali, to ses ozval správně. A já nic nenakupoval. Celou dobu nakupujeme jako vždycky. Magoři ty lidi, fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...