Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Si se zásobil? Tak patříš k těm, co mě nasrali, to ses ozval správně. A já nic nenakupoval. Celou dobu nakupujeme jako vždycky. Magoři ty lidi, fakt.

 

Jj, 1x paralen 500 a 1x paralen Grip (ten je prej na nachlazení). Tak promiň no, příště koupim jenom ten Paralen 500, abych tim nekoho za mesic nenasral. :clap: Na jak dlouho mas ten paralen :eek: , me zacal dochazet po roce a to si nepamatuju ze bych si ho jedinkrat vzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jj, 1x paralen 500 a 1x paralen Grip (ten je prej na nachlazení). Tak promiň no, příště koupim jenom ten Paralen 500, abych tim nekoho za mesic nenasral. :clap: Na jak dlouho mas ten paralen :eek: , me zacal dochazet po roce a to si nepamatuju ze bych si ho jedinkrat vzal.

Ty napíšeš zásobil a pak z Tebe vypadne 1 a 1 krabička :-)

No na dlouho, právě proto nechápu, že to lidi zkoupili. A ještě to nežeru ani já ( na mě to nějak nefunguje). Baští to kdyžtak žena a dítě. No nic. Blbá doba je. Tak sorry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se v tom prd vyznam.. dve hodiny procitam, co ten ozonovy generator umi a k cemu je to dobre.. uz jsem to mel v kosiku, ale nakonec jsem to vzdal.. houbeles tomu rozumim a dome dve male deti.. nerad bych je tim privotravil... :-/

 

Zabiji bakterie, vyborna vec, me to zajimalo jeste pred coronavirem, ale jak to vypuklo v Cine tak to bylo hned vykoupeny (nemyslim ty predrazeny silenosti u nas), me zaujala tahle desticka (staci jich objednat vic, dat ventilator a udavaji u ni vykon 20g za hodinu (coz nemam jak overit), pred coronavirem byla za 720, pak dlouho out of stock a chvilku za 520 a ted to "vylitlo" na 820. Prijde mi to nejlevnejsi reseni a hadam ze po tyhle koronaveci to bude mit boom jaxvina, kdyz uz ted je to tady samej rouskolog.

 

https://www.banggood.com/Ozone-Generator-220V-20GH-Double-Ceramic-Plate-Ozonizer-Water-Disinfection-Treatment-Air-Purifier-p-1337126.html?rmmds=mywishlist&cur_warehouse=CN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo casy dezinfekce, nepřítomnost, delku nasledneho vetrani, to vsechno jsem se docet.. ale zadne praktické poznatky.. napr.proleze ozon zavrenymi pokojovymi dvermi, staci když nejsem jen v te mistnosti nebo radeji nesmim byt v celem byte? Smrdi to hodně, rychlost rozpadu na nezavadny kyslik?.. ale jak rikam mam dve male deti, z toho jeden astmatik..predstava, ze se zapomenou a vlezou mi do te mistnosti, kde je to puštěné. :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo casy dezinfekce, nepřítomnost, delku nasledneho vetrani, to vsechno jsem se docet.. ale zadne praktické poznatky.. napr.proleze ozon zavrenymi pokojovymi dvermi, staci když nejsem jen v te mistnosti nebo radeji nesmim byt v celem byte? Smrdi to hodně, rychlost rozpadu na nezavadny kyslik?.. ale jak rikam mam dve male deti, z toho jeden astmatik..predstava, ze se zapomenou a vlezou mi do te mistnosti, kde je to puštěné. :-/

Mám generator ozonu ve vinařství.

1. Je to cítit jako svěží vzduch po bouřce, ale intenzivneji

2. Na to, aby to bylo účinné, potřebuješ držet nějakou koncentraci po nějakou dobu, na většinu bakterií stačí 10 minut. Ale na místnost už to musí být silnější stroj na dosažení koncentrace . Za cca 30 minut se z O3 stává zase O2

3. Pokud nejsi úplně mimo, tak to cítíš a vypadnes a maximálně tě bude chvíli bolet hlava

 

Ozon je těžší než vzduch, pokus vyloženě nefouka pod dvěma do druhé místnosti, tak je to OK. Pro jistotu tam dej hadr.

 

Odesláno z mého J9110 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až se udělá jednoho dne plošné testování tak se zjistí jedna věc, kterou odborníci říkají dlouho, nakazilo se 65% lidí, řada z nich již má nemoc za sebou. Sezení doma u TV vůbec nepomohlo, ovšem vyvolalo největší ekonomickou krizi od 2 sv. války......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky!

Není zač. Na mnozstvi ozonu a expoziční čas pro různé bakterie a víry se podívej v angličtině, je toho mrak. U nás se ozon moc nepoužívá, raději se všude jede chemie.

 

 

Odesláno z mého J9110 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co to je hentem ozón ?

O3...to je ten svěží vzduch po bouřce. Při vyšší koncentraci, ve vodě nebo ve vzduchu, umí spolehlivě zabíjet bakterie a podobný nerad. Během pár minut je tuhej i tyfus třeba.

Nějaké čtení tady: https://profiozon.cz/ozon-bakterie-viry-plisne/

 

U nás v ČR se běžně používá v upravne vody a při čištění interiéru aut

 

Odesláno z mého J9110 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem simon_magus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo... takže chemie...?

Právě že ne.

Elektrickým výbojem uděláš z O2(kyslík) O3 (ozon) a po půl hodine se z ozonu stane zase zpět kyslík. Ale během té půl hodiny ti vyřeší spoustu problémů a bez chemie. Nejsou po něm žádná rezidua.

 

Odesláno z mého J9110 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dala by se tím desinfikovat voda ze studny / vrtu ?

Na to se používá kombinace ozon a ÚV lampa. Nech si to nacenit, ale nejlevnější to nebude (jednoduší máš filtraci). Ke generátoru potřebuješ injektor do vody a mereni

 

Odesláno z mého J9110 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...