Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Bejt svobodnej ,  bezdětnej a chudej což jsem.  Snad bych i šel do toho testu na lidech. Nakolik je to humbuk,  a na kolik průser ukáže čas.  A nejsem cynik.  Pro dříve narozené je to smrtící coctail.

Otázka zní..  Co dělá Itálie a Španělsko jinak,  že maj tak tristní výsledky.

Jako bez humoru.  Jakto že v českomoravské kotlině.  Zatím...  Zatím.   Relativně dobrý:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Otázka zní.. Co dělá Itálie a Španělsko jinak, že maj tak tristní výsledky.

Jako bez humoru. Jakto že v českomoravské kotlině. Zatím... Zatím. Relativně dobrý:.

Si myslim, ze je to jejich koktejl dolce vita. Urcita beztarostnost, pospolitost. Vsichni pokupe, rodiny nablizko, u nas v Cesku jsme studeni cumaci, seniori jsou izolovanejsi a da se rici nezapojena socialni skupina, tak se to svinstvo tak rychle nesiri. Je to na jednu stranu blby, ale myslim, ze je to fakt. Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakto že v českomoravské kotlině. Zatím... Zatím. Relativně dobrý:.

Tipuju proto, ze jsme zacli pomerne brzo ?hystercit? a zavreli babicky a dedecky doma? Italie mela pri 800 nakazenych cca 20 mrtvych. Mozna proto ze ty babicky a dedecky doma nezavreli a taky proto ze tam maji vyssi vekovy prumer (jsem nekde cetl)? My jsme porad nejakych minimalne 14 dnu za nima. A co jsme tady meli pred dvema tydny? Tri nakazene a pocit ze jsou vsichni kolem kokoti a my to ukocirujem. Dnes jsme taky pres 800. Zatim bez mrtvych, coz je fajn. Ale sampus bych zatim nechal v lednici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok,  Tak když to dotáhnem na co možná nejnižší skore,  tak to bude vizitka našich doktorů.

Které já osobně nevyhledávám,  ale mám je v neskonalé úctě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok,  Tak když to dotáhnem na co možná nejnižší skore,  tak to bude vizitka našich doktorů.

Které já osobně nevyhledávám,  ale mám je v neskonalé úctě.

|Nikoliv pak to bude vizitka nás všech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I tak se to dá pojmout.  Ale mládežníci to maj dost na párku.  Sex je to co je zajímá.

Bohudík,  bohužel.  Nevím.  Ale svým způsobem chápu a fandím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se že plodnost místních uživatelů je  značná takže snad pro jejich uklidnění

Stanovisko České společnosti pro ultrazvuk v porodnictví a gynekologii ČLS JEP.


Česká společnost pro ultrazvuk v porodnictví a gynekologii ČLS JEP vydává toto stanovisko v souvislosti s vyjádřeními Světové zdravotnické organizace (WHO) a dalšími nadnárodními autoritami ohledně obav týkajících se infekce virem COVID-19. Zdá se, že dopad letošní koronarovirové infekce COVID-19 na těhotné ženy bude méně závažný než v minulých letech H1N1 chřipky typu A, SARS-CoV či MERS-CoV. Z dosud publikovaných informací se nepodařilo prokázat přenos infekce z matky na plod. Také se zdá, že nehrozí žádné riziko vertikálního přenosu kojením. Toto stanovisko nenahrazuje doporučení a stanoviska vydaná státními orgány, jako je Ministerstvo zdravotnictví a další, a týká se výhradně konzultování těhotnýc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že ta smrtnost se zas nebude mezi zeměmi lišit nijak propastně. Pořád musíte myslet na to, že ty čísla jsou mrtví vs. nakažení (prokazatelně) - tzn. liší se to podle toho, kolik lidí je otestovaných. V té Itálii bude nakažených o řád více, než je testovaných. Možná o dva řády. Ale určitě to ty jižní země budou mít trochu horší než disciplinovani Němci nebo poslušný Češi, jsou větší ?uprdelisti?. A taky má Itálie nejstarší obyvatelstvo. A jsou daleko více společenští než třeba my.

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá jsou ta čísla z Německa. Jsem zvědavej, jestli to bude tím zdravotním systémem a nebo ještě něčím jiným. Třeba maj Němci a potažmo i my lepší imunitu. Italové a Španělé padají jako mouchy, to se mi nezdá jak náhoda.

Slované mají 10x větší odolnost na čínské víry než jižní národy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že ta smrtnost se zas nebude mezi zeměmi lišit nijak propastně. Pořád musíte myslet na to, že ty čísla jsou mrtví vs. nakažení (prokazatelně) - tzn. liší se to podle toho, kolik lidí je otestovaných. V té Itálii bude nakažených o řád více, než je testovaných. Možná o dva řády. Ale určitě to ty jižní země budou mít trochu horší než disciplinovani Němci nebo poslušný Češi, jsou větší ?uprdelisti?. A taky má Itálie nejstarší obyvatelstvo. A jsou daleko více společenští než třeba my.

Chápu, že je v Italii spousta starých lidí, ale že by se ten věk lišil tak diametrálně od zbytku Evropy to rozhodně ne. Že by jejich zdravotnictví bylo o tolik horší než to naše a nebo Německé si taky nemyslím. Ovšem číslo 0.34 Německo a 8.57 Italie o něčem vypovídá. Německo zatím vykazuje čísla pro běžnou chřipku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Německu se víc testuje. V Itálii už se jen zachraňuje. To, že to měli na začátku na salámu je samozřejmě taky fakt, holt byli první v Evropě, kde se to rozjelo. Když kazdej den čtu ty čísla, je mi jich fakt líto, je to takovej můj druhej domov.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.facebook.com/100000526188549/posts/3216449335049241/

 

A tech aut co dneska padilo z prahy na chaloupku, zasejt travnicek, odzimovat, johoho... je mi zle z techhle lidi..

Tak on je rozdil, jestli clovek ma chalupu kde nikoho nepotka, vycisti hlavu a nebo je doma na balkone, pul metru od souseda...

 

Ale me se to netyka. Bydlím na vesnici a mam klid.

 

Vychazky sou dovoleny venceni psu taky.

Jssny ze jinak je to ve velkych mestech kde si lidi dychaj na zada, ale na venkove kde vylezu z baraku, projdu zadem za asi trema zahradama a su na poli kde za hodinu nepotkam sni zivacka nevydim duvod proc toho psa nevyvencit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom neni pochyb kdyz je clovek mimo kontakt, ale staci aby ten clovek z mesta(kterej je nakazenej a ani o tom nevi) vlez do kramu na vesnici, za sousedem zeptat se jaka byla zima a razem je v tom miste problem.. zbytecne.. cejtim tady proste dost nezajem a ignoranstvi, mam pocit, ze lidi je venku vic nez pred karantenou... ale pak budou vsici cumet az to diky temhle lidem fakt zatahnou a bude zakaz vychazeni. Nedivil bych se tomu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Německu se víc testuje. V Itálii už se jen zachraňuje. To, že to měli na začátku na salámu je samozřejmě taky fakt, holt byli první v Evropě, kde se to rozjelo. Když kazdej den čtu ty čísla, je mi jich fakt líto, je to takovej můj druhej domov.. :(

S odstupem času se ukáže čím to bylo. Dá se něco vysledovat z historie. V roce 1347 se Mor(Černá smrt mimochodem taky z Číny) zázračně zastavil někde u našich hranic. Na náhody nevěřím a Italů potažmo i Španělů je mi líto a určitě bude problém někde v jejich genetice. https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cern%C3%A1_smrt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom neni pochyb kdyz je clovek mimo kontakt, ale staci aby ten clovek z mesta(kterej je nakazenej a ani o tom nevi) vlez do kramu na vesnici, za sousedem zeptat se jaka byla zima a razem je v tom miste problem.. zbytecne.. cejtim tady proste dost nezajem a ignoranstvi, mam pocit, ze lidi je venku vic nez pred karantenou... ale pak budou vsici cumet az to diky temhle lidem fakt zatahnou a bude zakaz vychazeni. Nedivil bych se tomu..

Nesmi ten vul z mesta bez rousky courat po vsi. Ma se zavrit na pozemku a zadelavat diry po krtkach ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...