Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Teď, jak vyšli se zprávou o nedodržování karantény navrátilci z lyžování v Itálii zjištěném dle platebních karet, mi to trochu připomíná předmostí pro zákaz vycházení.

 

- kartu nemusel použít lyžař...

- to se to vladaří/hospodaří, když má člověk takové informace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěřte všemu.

 

Smucler mel asi nejaky duvod, proc to napsal. Predpokladam, ze jen tak neblije spatne zpravy, aniz by si to overil. Bezne se totiz vola osobe poverene za projekt (kontaktni osoba), nikoli rediteli firmy. Zaroven je otazkou, jak hodne pusobi na politiky negativni PR na socialnich sitich. Uvidime jak zbyla cast republiky, zubar v Liberci mi nepomuze, spis navstevu odlozim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smucler mel asi nejaky duvod, proc to napsal. Predpokladam, ze jen tak neblije spatne zpravy, aniz by si to overil. Bezne se totiz vola osobe poverene za projekt (kontaktni osoba), nikoli rediteli firmy. Zaroven je otazkou, jak hodne pusobi na politiky negativni PR na socialnich sitich. Uvidime jak zbyla cast republiky, zubar v Liberci mi nepomuze, spis navstevu odlozim.

Osobní zast, třeba?

Opravdu sekce humor. Nebo tu budeme postovat kdo co nableje na Facebooku a podobně a další tu histerii rychle roznesou všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promin, ze udělám Karlose, ale ty tu hysterii píšeš s měkkým opakovane.. kdyz hystercim, tak jedině s tvrdym.. :-)

Jojo, opravuje mi to telefon a nečtu to po sobě. Ono to k tomu i ta hrubka asi patří, vykrik=hrubka=blbej příspěvek.

Budu na to dávat bacha, nebo se spíš už nebudu v sekci humor vyjadřovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobní zast, třeba?

Opravdu sekce humor. Nebo tu budeme postovat kdo co nableje na Facebooku a podobně a další tu histerii rychle roznesou všude.

 

Ten fcb co jsem preposilal psal primo zubar, co dostal ve slibene zasilce respiratoru od statu jen rousky/ustenky. Takze sekce humor, cerny humor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten fcb co jsem preposilal psal primo zubar, co dostal ve slibene zasilce respiratoru od statu jen rousky/ustenky. Takze sekce humor, cerny humor.

Facebook toho snese, asi jako v poslední době chronomag, bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych spíš věřil, že Šmuclera ještě uvidíme na kandidátce do voleb. Najednou se objevil a mi to přijde jak PR.

Přesně tak. Taková chytřejší verze Pitomia... milovník televizních kamer a velkých projevů

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ten fcb co jsem preposilal psal primo zubar, co dostal ve slibene zasilce respiratoru od statu jen rousky/ustenky. Takze sekce humor, cerny humor.

to je soukromej zubař? pokud ano - proč se nezásobil sám a spoléhá na vládu? che po vládě také vrtáčky? a materiál na plomby? nebo to už si objedná sám?

pokud je to zaměstnanec zdravotnického zařízení - pak uvedené otázky platí analogicky jen adresované pro vedení daného zdrav. zařízení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...