Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

On by si je rád koupil, jenže někdo to zakázal prodávat.A hádej kdo!?

Odesláno z mého SM-J730F pomocí Tapatalk

Že to tam nikde neuvedl, asi dedukujes či varis z vody, viď? Místo toho brečí na Facebooku, parádní nahrada a někdo má důvod si kopnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

jj má.... nedostatek testů :)

Tak nedostatok testov je jedna vec, ale mrtvych este zvladaju pocitat aj na vychode. Proste sa to tu fakt zatial rozsirilo menej. Podla mna to bude trochu aj tym, ze jednak chudobny vychod v Alpach tolko nelyzuje a hlavne velku cast dochodcov tu mame slusne izolovanych aj bez nejakych korinavirov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, v mé soukromé ordinaci nemám ani jeden respirátor, mám jen roušky, které mi jsou na prd. Zato vidím v tv úředníky, kteří respirátor nepotřebují a mají ho. Když ho nemám já, nemůžu ošetřit žádného pacienta. Nic zadarmo od nikoho nechci, jen si vše chci koupit .Bohužel,nemůžu.

 

Odesláno z mého SM-J730F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se na tebe nezlobím. Já se tebou bavím. Nejdřív tady chlapsky a bez politickýho pozadí napíšeš, že někdo něco zakázal a že máme hádat kdo. A když se tě zeptám kdo, kdy, a jak, tak neumíš odpovědět a místo toho začneš vykřikovat o zatahování politiky a hovadech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, dám se podat, a napiš prosím i kdy to zakázal a jakou formu ten zákaz měl, dík

 

Tvoje arogance by se dala krajet... tady mas primo onen dokument ze stranek MZCR https://www.mzcr.cz/dokumenty/mimoradne-oop-prodej-osobnich-ochrannych-prostredku-tridy-ffp3_18660_1.html

 

2 Kuncak: chapu, ze ses urednik, ale zkus taky pochopit, ze jsou tu mnohem, mnohem dulezitejsi slozky ve spolecnosti, bez kterych se skutecne neobejdeme a urednici to rozhodne nejsou. Trosku respektu k lekarum, lekarnikum, sestram, policstum, vojakum, hacicum, prodavackam by neskodilo. 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Díky Vojto za tvé věcné příspěvky.

Větší obavy mám z toho, co to (z)působí v ekonomice, než z viru samotného.

Pokles HDP o 10%, dneska rikal nejaky pan z Deloite. Osobne myslim ze stat bude muset skutecne tvrde zasahnout. Na druhou stranu asi vsichni pochopili, ze rozsahla danova zvyhodneni pro zivnostniky jsou proste neudrzitelna (minimalni socko a zdravko), kdyz ted ze systemu do ktereho prakticky neprispivali budou masivne cerpat - tam urcite dojde k velkym zmenam danove zateze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoje arogance by se dala krajet... tady mas primo onen dokument ze stranek MZCR https://www.mzcr.cz/dokumenty/mimoradne-oop-prodej-osobnich-ochrannych-prostredku-tridy-ffp3_18660_1.html

 

2 Kuncak: chapu, ze ses urednik, ale zkus taky pochopit, ze jsou tu mnohem, mnohem dulezitejsi slozky ve spolecnosti, bez kterych se skutecne neobejdeme a urednici to rozhodne nejsou. Trosku respektu k lekarum, lekarnikum, sestram, policstum, vojakum, hacicum, prodavackam by neskodilo. 

Diky

s krájitelnou arogancí ti musím říct, že odpovídáš (možná tendenčně, možná v omylu) nesmyslně - dané opatření se týká ochr. prostředků FFP3  a nikoli roušek o kterých byla diskuse 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, v mé soukromé ordinaci nemám ani jeden respirátor, mám jen roušky, které mi jsou na prd. Zato vidím v tv úředníky, kteří respirátor nepotřebují a mají ho. Když ho nemám já, nemůžu ošetřit žádného pacienta. Nic zadarmo od nikoho nechci, jen si vše chci koupit .Bohužel,nemůžu.

 

Odesláno z mého SM-J730F pomocí Tapatalk

Ano, ministr Vojtech pravidelne nosi trojkovy respirator, sckoliv jo vubec nepotrebuje. Stejne tak ho vubec nepotrebuji v ulicich a na hranicich hlidkujici policiste a vojaci, nepotrebuji je ani hasici. Bohuzel tito vsichni ho maji a pak nezustava na zdravotniky. V nejvetsi nemocnici v CR zbyva Od minuleho tydne 1200 FFP3 respiratoru, ktere jsou jako uplne zelezna zasoba, kdyby bylo nejhur a zaplnovala se luzka. Proto se i meni doporuceni nemocnicni hygieny, ktera nejdrive pozadovala aby lekari v 1.linii meli teojkove respiratory, ted ale doporuceni zmenila, ze staci dvojkove - duvod je jediny - trojkove nejsou a oni nechteji platir pripadne nakazeni personalu jako pracovni uraz. Ze je dvojkovy respirator nanic, vime z Ciny i z Italie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...