Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Tak jsem si právě objednat mohlo by to být účinnější než hadrová rouška a dá se to desinfikovat a člověk si aspoň nesáhne bezděčně na obličej Do ordinace by to mohlo být dobré jiné ochranné prostředky nemáme

post-227-0-07639700-1584814475.jpg

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je predcasne ted vubec uvazovat o konci. V CR to jeste poradne ani nezacalo. Zatim je to jen slabe zahrivaci kolo. My cekame dle predikce hygienku prvni tvrdy naraz koncem brezna. Ale pravda je ze treba ja se vice bojim jak to tvrde dopadne na ekonomiku nez ze by to nejak vyznamne zdecimovalo ceskou populaci. Pres vsechna tvrzeni jsme narod disciplinovany, s dobrym stavem vyzivy i celkovym zdravotnim stavem populace. Myslim ze se to udrzi do stovek mrtvych. Nechci znit jako cynik - ale vic me desi stovky tisic lidi bez prace a zbankrotovane firmy, protoze to pro CR bude vetsi problem.

Už by jsi se měl zklidnit.Chápu,že jsi lékař,ale toto si máš nechat pro sebe(Myslim ze se to udrzi do stovek mrtvych).Nečtu to zde jen Já,ale i žena.Už tak je to doma na hraně.Jsem rád,že se dostala z odchodu malé a má strach o Petříka.Krotil jsem ji,ať nevolá na PČR.Už to přeháníš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, někde tu byl příspěvek o tom, že to bude první vlna, pak to skončí cca červen a přijde na podzim. A mezitím bude vakcína/imunita.

 

Nemůžu to najít, pomůže mi nekdo?

 

příspěvek číslo #1030

 

89979522_10158302976627454_8816691247272

 

https://www.stefajir.cz/koronavirus-brezen-2020

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je ta statistika nemocných silně zkreslená, protože je otestováno cca 13 tis. lidí, pokud by otestovali 130 tis. lidí, zjistilo by se, že je nakažených 10x více, tedy celá statistika je hodně na vodě, jediné co bude sedět je počet mrtvých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyt ma ale rayethon pravdu.

Můj odhad a že dělám medicinu dlouho že  se nakazí cca 75 procent populace a pak budou 4 skupiny jedna kde to proběhne zcela bez příznaků, u druhé bude lehký u těch dvou   však není jisté zda získají imunitu u třetí těžký a ta 4 to bohužel nedá Na rozdíl od rayethona bych si procento těch dvou posledních netroufl predikovat bude ve hře mnoho faktorů

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty statistiky jsou vůbec zajímavé. Jak jsem koukal, jsme jediný stát na světě, který při počtu nad 500 prokázaných nakažených nemá jediného mrtvého. Zatím to vypadá, že opatření fungují, nákaza se zatím nedostala mezi nejohroženější skupinu seniorů. Pokud lidi vydrží s nervama, mohli bychom to přežít bez velkých ztrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Už by jsi se měl zklidnit.Chápu,že jsi lékař,ale toto si máš nechat pro sebe(Myslim ze se to udrzi do stovek mrtvych).Nečtu to zde jen Já,ale i žena.Už tak je to doma na hraně.Jsem rád,že se dostala z odchodu malé a má strach o Petříka.Krotil jsem ji,ať nevolá na PČR.Už to přeháníš.

Hele to Me samozrejme mrzi, nebot nechci nikoho strasit, ale tohle je diskuze o tom coronaviru, tak se tu probiraji vsechny moznosti. Nebylo by tedy lepe rici zene at necte vlakna o coronaviru a nesleduje to tolik? Bojime se asi vsichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Můj odhad a že dělám medicinu dlouho že se nakazí cca 75 procent populace a pak budou 4 skupiny jedna kde to proběhne zcela bez příznaků, u druhé bude lehký u těch dvou však není jisté zda získají imunitu u třetí těžký a ta 4 to bohužel nedá Na rozdíl od rayethona bych si procento těch dvou posledních netroufl predikovat bude ve hře mnoho faktorů

Tak vedecke prace zazim hovori o smrnosti 1-3% z celkoveho poctu nakazenych. Ale treba v Italii je to hrozivych 9%. O vetsine nakazenych se pravdepodobne nikdy nedozvime, nebo bude asymptomaticka a nebude testovana a vyleci se pomerne rychle. Takze nakazenych bude urcite hodne, ale ta smrtnost je zrejme pocitana z poctu zjistenych nakazenych, nikoliv nakazenych. Coz je epidemiologicky velky rozdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ty statistiky jsou vůbec zajímavé. Jak jsem koukal, jsme jediný stát na světě, který při počtu nad 500 prokázaných nakažených nemá jediného mrtvého. Zatím to vypadá, že opatření fungují, nákaza se zatím nedostala mezi nejohroženější skupinu seniorů. Pokud lidi vydrží s nervama, mohli bychom to přežít bez velkých ztrát.

Ano dulezity faktor, v CR zatim neni nakazena rizikova populace. Pokud to tak zistane, muzeme z toho vyjit velmi dobre. Pujde o to jak se disciplina udrzi a jak dlouho to bude trvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta už sem nepůjde Pavle.Samozřejmě,že se bojíme a kdo říká že né,lže.Jsem rád,že ji zaujali natolik hodinky,že si sem chodí o nich číst a můžu v klidu nakupovat.Hold narazila zde na tento link.Ano,jsou to možnosti.A ano,vše je možné.Prostě po odchodu malé je na tom již lépe,ale nedovedeš si představit co dělala.Normálně jsem zešedl.I tak si myslím,že by jsi to takto psát prostě neměl.Až to příjde,tak to příjde.Nechme to bohu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ta už sem nepůjde Pavle.Samozřejmě,že se bojíme a kdo říká že né,lže.Jsem rád,že ji zaujali natolik hodinky,že si sem chodí o nich číst a můžu v klidu nakupovat.Hold narazila zde na tento link.Ano,jsou to možnosti.A ano,vše je možné.Prostě po odchodu malé je na tom již lépe,ale nedovedeš si představit co dělala.Normálně jsem zešedl.I tak si myslím,že by jsi to takto psát prostě neměl.Až to příjde,tak to příjde.Nechme to bohu

Opravdu me to mrzi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mlsoune, zrovna Ty bys měl být srovnaný s tím že Bůh na nějaké lidi v nouzi s prominutím sere, jediný kdo může pomoct jsou zase jenom lidi. Pokud Tvá paní takto na rovinu řečenou pravdu neunese (dtto Raytheonovy poměrně konzervativní odhady), měla by místo sjíždění mimotematických vláken na Chronomagu ve vlastním zájmu vyhledat aspoň na dálku pomoc psychiatra - což myslím bez jakéhokoliv ironie a sarkazmu, za měsíc nás tam bude ve frontě víc a nebude volná kapacita. Jo - a po interpunkci se sází mezera, jinak se to fakt blbě čte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si právě objednat mohlo by to být účinnější než hadrová rouška a dá se to desinfikovat a člověk si aspoň nesáhne bezděčně na obličej Do ordinace by to mohlo být dobré jiné ochranné prostředky nemáme

Žádná reakce??? je to blbost nebo to za zkoušku stojí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...