Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Proc to tady dal resis? Koho chleba jis, toho pisen zpivej.. Znas? Tezko v dnesnim svete hledat objektivitu... :sweatdrop: Koho si ale vzdycky rad poslechnu, to jsou lidi z terenu, lidi se zkusenosti a znalosti, pripadne vychazet ze sveho vlastniho poznani a pocitu.. :) (btw. zrovna o te Syrii mi vypravel lekar, jehoz zkusenost byla diametralne odlisna od toho, co vidis ty v uznavanych mediich)

 

Moc pekny, mam to stejne jako ty a musim souhlasit, takto mluvi statnik.. :smile_anim:

Hm vychazet z pocitu to mi asi staci. Je to jak se rika v mem oblibenem vtipku. Pravda na internetu je to az tehdy kdy se pocity potkaji s fakty...  :frusty: A lidi se zkusenostmi a znalostmi, tech jsou internety a hospody plne. Bohuzel se to spatne overuje... a proc to resim? Zajima me to. A schvalne jsem neresil tu politiku regionu pouze tu neduveru v tyhle media.

 

Naopak si myslim, ze v dnesnim svete je fact checking nejlepsi co kdy byl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokusan:Nikdo tobě ani nikomu nic nepodsouvá,buď tak laskav vyser se na mně ano.Nech mně žít v mém Matrixu a ty buď dál uvědomnělý a nad věcí.A ano zpět k tématu:první mrtvý 95 let pán,to sice jest smutné ale v tomto věku si myslím že člověka srazí i standartní chřipka a končí to špatně.

Upraveno uživatelem cecil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokusan:Nikdo tobě ani nikomu nic nepodsouvá,buď tak laskav vyser se na mně ano.Nech mně žít v mém Matrixu a ty buď dál uvědomnělý a nad věcí.A ano zpět k tématu:první mrtvý 95 let pán,to sice jest smutné ale v tomto věku si myslím že člověka srazí i standartní chřipka a končí to špatně.

Hele tady to překvapím Frantika ale souhlasím s ním. Ta poznámka o Sputniku nebyla fér. Ono opravdu někdy média vyjadřují i nějaký názor. Ten region je zatraceně složitý a ne každý má čas a chuť sledovat všechno (no spíš skoro nikdo). Nicméně já souhlasím s tím, že ty velká média například co jsem jmenoval jsou nejblíže spolehlivému zdroji. 

CNN poslední dobou dělá dost chyby. Příjde mi to, že chcou reagovat na Fox,NBC atd a začít se taky nějak politicky vymezovat. Je jasné, že mé oblíbené NYT neobsahuje moc novinářů, co by podporovali Trumpa, ale příjde mi, že zůstávají věcní aspoň co se faktů týče. Mě v americe teď strašně děsí Sanders, podobně jako v UK Corbyn (ten už je snad ale pryč). To už je ale úplně mimo téma a moc do politiky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sputnik je hlasnou troubou Kremlu,co může být vůči němu nefér?TVL já na to tady s...!Stačilo mi..

To, že ho tady nikdo nezmínil. Tedy to, že si někdo dovolil kritizovat BBC atd, tak si mu automaticky podsunul, že musí číst Sputnik. A on třeba opravdu zná jen někoho v Damasku, kterému se za Assada opravdu dobře žije/žilo atd... Mimochodem v dnešní Sýrii není moc komu fandit......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to 281 mrtvých na 5683 pozitivně testovaných, nikoliv nakažených. Opakuji stále dokola. Ty čísla nejde porovnávat, nemá to žádnou vypovídací hodnotu. V Anglii najeli evidentně na strategii - at to chytnou všichni a získáme imunitu. Což je také asi cesta vedoucí k cíli, pravděpodobně i rychleji, než karanténa, ale vezme to s sebou víc mrtvých, protože zdravotnictví ten nápor nepobere. My jedeme verzi karanténa, zploštění křivky - to znamená, ze to bude trvat déle a bude (snad) méně mrtvých. V Anglii podle kamarádů, co tam žijí, to nikdo moc neprožívá, roušky nosí minimum lidí atd. Stejně jako v Itálii. Dnes jsem mluvil s kamarádkou, co bydlí v epicentru v Itálii a prej lidi už to za ten měsíc vytěsnili, už to nesledují v televizi, podávání rukou a libani na tvář je běžné...

 

Edit: Bert to napsal rychleji

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď zkusím na vážnější notičku. S hruzou si čtu, že umře 95 letý pán, který měl koronavirus, servery se můžou ztrhat, komentuje to ministr zdravotnictví, vyjadřuje se k tomu prezident. Mají ti cynici opravdu chuť lidi tady v republice vyčerpat emočními dojáky a debilně zvolenou komunikací? Jakoby už toho ten chudák občan už neměl plný kecky. Začínám si naprosto seriózně pokládat otázku, co udělá v naší společností větší paseku, jestli ta nemoc samotná nebo ta zkurvená masírka, která skrz negativní informace bude ničit psychiku lidí několik měsíců. Vždyť Krátkodobý stres má člověka ochránit přetrvávající ho ničí. To si ty hovada opravdu tuhle skutečnost neuvědomují?

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...