Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Dokusan: vláda neojebala individuálně mně nebo Vás. Ale zneužila nestandardní a podle všeho nelegální postup, aby se vyhla v takto závažné situaci své zákonné odpovědnosti. A to zákonné povinnosti státu směrem ke svým občanům. Jde tu o princip - jeden den sedí premiér v televizi s projevem, jak vláda nikoho nenechá na holičkách, přičemž dopoledne před tím udělá vláda tohle a samozřejmě to tají jak jen to tajit jde. Tady nejde o konkrétní politické preference ani o politické názory, ale o principy na kterých má fungovat vláda a stát. A já se jen zeptal, zda opravdu podporujete principy, které používá tato vláda v této situaci - a to bez ohledu na to, jaká strana nebo strany v té vládě jsou.

Tuším že v psychiatrii se tomu říká ulpívání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tak čtu kluci, tak bude ještě mazec, mám s toho upřímně bobky... V Číně režim jak sviňa, bůh ví co se tam děje, protože vsichni víme jaký to jsou hovada a za x měsíců nejsou schopni se z toho vyhrabat, ba naopak přiznávají že nemocný opět přibývají. Řešíme prachy, vládu, ale upřímně bych nerad aby to tady v brzké době vypadalo jak v Itálii, nebo Španělsku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V Číně režim jak sviňa, bůh ví co se tam děje, protože vsichni víme jaký to jsou hovada a za x měsíců nejsou schopni se z toho vyhrabat, ba naopak přiznávají že nemocný opět přibývají.

Cieľom nie je ten vírus zlikvidovať, to nejde. Cieľom je dostať ho pod kontrolu, tak ako osýpky či chrípku. Takže prípady budú pribúdať vždy. A v rámci súčasných možností ho v Číne, zdá sa, už naozaj zvládajú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ať nejsem úplně off topic, kamarád se dnes vrátil z jednoho ostrova. Letěl přes Londýn, Amsterdam a přistál v Praze. Personál britských i holandských aerolinek bez roušek. V Londýně to vypadalo jako normálně. V Praze žádná kontrola. Karantena mu nařízena nebyla, takže by měl jít zítra do práce.

Pokud necestujes primo z rizikove zeme, do karanteny nemusis, prestup v rizikove zemi se nepocita jako pobyt. Na letisti by ale kontrola byt mela, meli by merit teplotu a podavat informace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cieľom nie je ten vírus zlikvidovať, to nejde. Cieľom je dostať ho pod kontrolu, tak ako osýpky či chrípku. Takže prípady budú pribúdať vždy. A v rámci súčasných možností ho v Číne, zdá sa, už naozaj zvládajú.

Ale způsobem, který není v EU realizovatelný. Vakcína asi bude to jediné, co nám pomůže, anebo to zmizí samo jak někteří epidemiologové předpokládají, kéž by...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale způsobem, který není v EU realizovatelný. Vakcína asi bude to jediné, co nám pomůže, anebo to zmizí samo jak někteří epidemiologové předpokládají, kéž by...

 

Nevím jak u této nemoci - ale u chřipky se může očkovat před propuknutím epidemie, ne v ní. Spíše bych viděl naději v šetrném antivirotiku.

Upraveno uživatelem mtruelle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvyspělejší v propagandě, že jsou nejvyspělejší. 

 

Stačí konzumovat trochu americký stránky typu reddit a uvidíš, jak lidí dělají Korona párty pro děti, aby to chytly jako spalničky, nebo "objetí zdarma proti koroně" místo karanténa. Nebo frajeři dělají "Korona challenge", někdo zas tvrdí, že má koronu, natočí si jak jde v obchodu a kašle a říká "když to mám já, tak všichni"

 

Umřel tam týpek, co si namíchal lékový koktejl, který prohlásil Trump, že může pomoci proti boji s Koronou 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...