Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Díky za článek Conrade. Je dost věcný a má to hlavu a patu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu Hamackovi, uz jsem to rikal, za me hodne vyrost. Zacal, alespon pusobit jisteji a rozhodneji. Socany jsem nikdy nevolil, ale divat se na posledni roky, bylo utrpeni. Uz jsem jim skoro chtel dat hlas z litosti. Jsem zastancem silnych tradicnich stran, se silnymi lidry. Takze to beru jako plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten článek Koláře a Svobody mi zatím dává největší smysl ze všeho, co jsem dosud četl. Komplexni shrnutí založené na odbornosti a zároveň zdravém rozumu. Kéž bychom takové lidi měli ve vládě. Opravdu se velmi obávám reálných dopadů všeho toho, co se tu teď děje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za prvé to nebyl osvoboditel. A za druhé už tam neměl být od roku 1989. Kdo by se chtěl pustit do diskuze, nechť si přečte nejdřív nějakou literaturu. :)

m

Takze si mam nacitat literaturu aby som zistil,ze marsal Rybalko neoslobodil Prahu?No tak to si asi iny borec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantiku, jsem poslední, kdo by se chtěl Rusáků zastávat, ale stojí za zvážení, jak by začalo a vyvíjelo se Pražské povstání... a jak by bojovali Němci... kdyby nebyla za humny ruská armáda. Jistě, mohla by jí nahradit americká, jenže ta by se do Československa v pětačtyřicátým možná ani nedostala, kdyby Němci bojovali jen na západní a jižní frontě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, je ta politika nutná?

 

Zajimava otazka - muze byt nakaza coronavirem pracovni uraz? Nekdo rika ze ano, nekdo ze ne. Co myslite? https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pracovni-uraz-nakaza-koronavirus-odskodneni.A200404_202338_domaci_remy

 

Já o tom teda pochybuji, ale možná nám poradí někdo z místních advokátů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantiku, jsem poslední, kdo by se chtěl Rusáků zastávat, ale stojí za zvážení, jak by začalo a vyvíjelo se Pražské povstání... a jak by bojovali Němci... kdyby nebyla za humny ruská armáda. Jistě, mohla by jí nahradit americká, jenže ta by se do Československa v pětačtyřicátým možná ani nedostala, kdyby Němci bojovali jen na západní a jižní frontě.

Jasné. Nic není černobíle. Chapu i ty konsekvence. A chapu podíl Sovětů na osvobození Československa. Ale proste fyzicky ani reálně Ruda Armáda Prahu neosvobodila. Přijeli, když uz bylo po všem, i po kapitulaci a proto na ne Pražani házeli seriky :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...