Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Tak jsem se byl dneska projít s dětmi po lese a zabrousili jsme i na most inteligence v Braniku tak koukám dolu na cyklostezku a konečně i na mostu. 90% lidi na kole i běžců bez roušek. To to vzalo rychlej konec.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak jsem se byl dneska projít s dětmi po lese a zabrousili jsme i na most inteligence v Braniku tak koukám dolu na cyklostezku a konečně i na mostu. 90% lidi na kole i běžců bez roušek. To to vzalo rychlej konec.....

Zase u lidi kteri behaji a jezdi na kole lze predpokladat dobry stav imunity a pri letmem kontaktu je riziko nakazy minimalni. Nejvetsi problem budou hospody a restaurace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...'jediný, kdo má plán, je virus', ....

 

Opravdu tohle může říct (prozatím beztrestně) šéf krizovéha štábu???

 

OMG

Jo, me taky chtela spadnout celist, ale pak jsem si znovu uvedomil, kdo hovori.

Stale to plati: nechte je mluvit, oni na sebe reknou vsechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli jste včera viděli Reportéry ČT, já si nedělám příliš iluze, ale stejně jsem byl v šoku...

 

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/220452801240014/obsah/761101-cinska-nemoc

 

Presne to som si cely cas vravel, ze to proste nemoze byt neschopnost, to musi byt zamer. Ved bohajeho vyrobit gumovu ci silikonovu masku na xicht s kusom nejakej tkaniny ako filtrom to dnes uz nie je ziadna raketova veda. Keby vazne chceli, tak tyzden sa bude vyrabat dajme tomu forma a potom to musia sekat v stovkach tisic denne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to "aktivně bránit" chci vidět :D

Nalepis cerveny pasky na zem kolem pokladen po dvou metrech, podobne napr. u peciva. Do rozhlasu budes kazdych pet minut poustet znelku s zadosti o dodrzovani rozestupu. Pokud ma obchod malej prostor (napr. reznictvi, pekarna), tak na dvere napisou ze zakaznici musi vstupovat po dvou - 3 lidech, nevidim v tom nejakej vetsi problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem čekal. Já mám masku, přes to dvě vrstvy hadru a jedu si v klídku na elektrokoloběžce pětadvacítkou v pohodlným postoji. Dýchám zlehoučka, nefuním jak běžci.

 

Obrázek měl stejně sloužit k pobavení, to je doufám jasný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvažuju jet na Velikonoce na naši chalupu na Liberecko, ale otec mě odrazuje, že prý starostka nám může nařídit 14 dní karanténu, tj. zůstat v chalupě. Že prý pražáky nemá ráda (no, kdo má), takže prý to hrozí.

 

Kravina, ne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem tu chalupu taky dlouho zvazoval...neni moje, co sousedi, obchod ve vesnici atd. Ale jsme fakt na polosamote. S nikym se cilene, ba i necilene nepotkavame. Do obchodu chodi kdekdo. Nakonec uplne v pohode.

Jestli vis, ze vas starostka nema rada, no tak s tim moc nevymyslis. Rozhodne ne ted. Asi na zamysleni proc a v budoucnu na tom zapracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...