Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Vládne nám banda idiotů. Naprosto mi uniká, proč chtějí jako poslední otevřít velké obchody nad 1.000 m2 ? superhyper jsou beztak otevřené, bauhausy apod. zrovna tak, tak proč ne ten zbytek? Vždyť ve velkém kšeftu si lidi můžou držet distanc spíš, než v malém kvelbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vládne nám banda idiotů. Naprosto mi uniká, proč chtějí jako poslední otevřít velké obchody nad 1.000 m2 ? superhyper jsou beztak otevřené, bauhausy apod. zrovna tak, tak proč ne ten zbytek? Vždyť ve velkém kšeftu si lidi můžou držet distanc spíš, než v malém kvelbu.

 

... co maj v hlavách už jsem napsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vládne nám banda idiotů. Naprosto mi uniká, proč chtějí jako poslední otevřít velké obchody nad 1.000 m2 ? superhyper jsou beztak otevřené, bauhausy apod. zrovna tak, tak proč ne ten zbytek? Vždyť ve velkém kšeftu si lidi můžou držet distanc spíš, než v malém kvelbu.

 

To vypadá, že jsi udělat copy/paste někde z diskuze pod článkem. To je slabý.

 

 

Když to píšou na dfens, tak to bude určitě pravda.

 

Sakra, jak se sem dává klikací odkaz?

 

Edit: Už to vím :-)

 

Taky se dá do pěti minut editovat, takže to moudro může člověk nastříkat do jednoho příspěvku. Super věc.

 

... co maj v hlavách už jsem napsal.

 

Človeče, tebe to nějak celé pohltilo, mám pocit.

 

A vůbec mi přijde, že by se dala mentální kapacita zde ve vlákně nějak plodněji využít. Nechcete přes víkend spíchnout vakcínu, ať je už od toho klid?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na prvním stupni budou od 25. května sedět nějak děti po 15ti ve třídě s rouškama. :D Tvl, co si já pamatuju tak zhruba od ty doby už jede ve školách prázdninovej režim výletů a pár nešťastníků honěj "uzavřít" známky . . . to je aspoň hloupost tohleto.

 

no asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá, že jsi udělat copy/paste někde z diskuze pod článkem. To je slabý.

 

 

Když to píšou na dfens, tak to bude určitě pravda.

 

 

Taky se dá do pěti minut editovat, takže to moudro může člověk nastříkat do jednoho příspěvku. Super věc.

 

 

Človeče, tebe to nějak celé pohltilo, mám pocit.

 

A vůbec mi přijde, že by se dala mentální kapacita zde ve vlákně nějak plodněji využít. Nechcete přes víkend spíchnout vakcínu, ať je už od toho klid?

Ad A - Ó nikolivěk, tohle zvládnu i samostatně.

Ad B - jak krásně jednoduchý je život, když pro hodnocení názoru stačí vyhodnotit zdroj a nezabývat se obsahem. Přemýšlení bolí, viď? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som si prečítal ten článok na dfensovi. Dosť som teda trpel, ten človek strieľa číslami, ktorým evidentne nerozumie. Dokonale promořená Diamond Princess, môjtybože... Chcem späť tých desať minút môjho života!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohlásit s vážným obličejem toto

?Představujeme plán, na kterém jsme pracovali několik týdnů. Vše je ale orientační, data se ještě mohou posunout. Uvolnění budou celkem v pěti scénářích,? uvedl na úterní tiskové konferenci vicepremiér vlády Karel Havlíček.

a pak ukázat tento paskvil... to je skrytá kamera? nebo prank? nebo volné pokračování Monty Pytonů? nebo já nevím... tvl...

post-166-0-69200000-1586896424_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na prvním stupni budou od 25. května sedět nějak děti po 15ti ve třídě s rouškama. :D Tvl, co si já pamatuju tak zhruba od ty doby už jede ve školách prázdninovej režim výletů a pár nešťastníků honěj "uzavřít" známky . . . to je aspoň hloupost tohleto.

Však jo, 25.5. se otevřou muzea a galerie a od 8.6 hrady a zámky, někoho tam navést přece musí aby něco vydělali: Národní památkový ústav z podstatné části žije z těchto tržeb :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vůbec mi přijde, že by se dala mentální kapacita zde ve vlákně nějak plodněji využít. Nechcete přes víkend spíchnout vakcínu, ať je už od toho klid?

 

Chcel som sem neprispievať, ale teraz musím. Dík :)

 

Dovolím si doplniť iba, že by bolo treba využiť absolútne hodnoty mentálnej kapacity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som si prečítal ten článok na dfensovi. Dosť som teda trpel, ten človek strieľa číslami, ktorým evidentne nerozumie. Dokonale promořená Diamond Princess, môjtybože... Chcem späť tých desať minút môjho života!

Tady je poměrně vyčerpávající článek o Diamond Princess:  https://www.businessinsider.com/how-diamond-princess-cruise-ship-coronavirus-quarantine-went-wrong-2020-2

 

3700 lidí celkem, 700 z nich se nakazilo, 6 umřelo - to vše ve "virovém inkubátoru" (takto to označili epidemiologové, ne já). Tak co je v tom článku na D-fensovi špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je poměrně vyčerpávající článek o Diamond Princess:  https://www.businessinsider.com/how-diamond-princess-cruise-ship-coronavirus-quarantine-went-wrong-2020-2

 

3700 lidí celkem, 700 z nich se nakazilo, 6 umřelo - to vše ve "virovém inkubátoru" (takto to označili epidemiologové, ne já). Tak co je v tom článku na D-fensovi špatně?

 

Už je k tomu i studie.

 

https://www.eurosurveillance.org/content/10.2807/1560-7917.ES.2020.25.10.2000180

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad A - Ó nikolivěk, tohle zvládnu i samostatně.

Ad B - jak krásně jednoduchý je život, když pro hodnocení názoru stačí vyhodnotit zdroj a nezabývat se obsahem. Přemýšlení bolí, viď? 

Vyhodnotil zdroj? Jak? Na d-f muze psat clanky uplne kdokoliv, clanek navic dle projevu nepsal ani sam d-fens, ackoliv se tam (dle me omylem) dostal jeho podpis. Clanek nezastavam ani neodsuzuji, jelikoz jsem ho poradne necetl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...