Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 2 minutami, geometr napsal:

Předpokládám, že cestou na záchod ještě upadne na nůž..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, M10 napsal:

Na Slovensku otevírají od 6.května i hotely.... Tam má někdo aspoň mozek v hlavě.

My jsme  tady jak idioti  zarouškovaní a zaprymluovaní  snad až do skonání světa a nikdy jinak... :(

U nás 25.05. anebo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, African napsal:

U nás 25.05. anebo? 

:)...no to je právě to, že a nebo? Nikdo totiž neví... Jestli jsi koukal  dnes na tiskovku, tak od toho joudy zdravotníka se nedozvíš nic, protože na ten samý dotaz a upřesňující dotazy k původně položenému dotazu (minimálně třikrát se ho ptali na tu samou věc, protože na ni neodpověděl srozumitelně), není schopen odpovědět tak, aby to dávalo smysl, bylo to srozumitelné a nepopřel sám sebe a to, co řekl před pěti minutami. A to ponechávám stranou lži, protože tam lžou všichni jak o život.... (i když ono jim možná o život jde, pokud by se provalilo, co se děje ve skutečnosti a ne ve virtuální realitě, kterou nás tady oblbují).

Tady je jediná šance : že celý ten nesmyslný cirkus 17.5 skončí a to úplně celý, jinak se z toho nikdy nevymotáme.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to tak rychle nepůjde, dokud tady virus bude, s tím nový nakažený a další úmrtí, tak to půjde pomalu, s tím se musíš holt smířit. A bordel je všude, vlády slibují, ukazují se a reál je úplně někde jinde,  dnes mi kámoš z Rakouska s kterým jsem si volal říkal, jak v TV všechno uvolňují, pohoda a zrovna dnes na něj řval policajt ať vypadne s dětmi z dětského hřiště pod pohrůžkou dvou tisíc Eur pokuty. Lidi jsou zmateni a ještě více ouřadové...lepší trochu zvolnit. 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, African napsal:

a zrovna dnes na něj řval policajt ať vypadne s dětmi z dětského hřiště pod pohrůžkou dvou tisíc Eur pokuty

Na mě zase řvala prodavačka v Německu že nemam košík (šel jsem pro čtyři donuty a ty rucni kosiky nevedou), venku sice byla cedule ale par lidi tam proslo bez kosiku tak sem si rikal ze jsem to spatne pochopil a sel taky. Jenze oni podle kosiku nejak pocitaj lidi uvnitr. No nevim jak tam matka se dvema detmi pujde se tremi kosiky. To uz je trochu kontraproduktivni, sice lidi maj spocitany, ale kazdej musi sahat na kosik, na dezinfekci kosiku si zatim nehrajou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani tenhle clanek neni dobrý, zacina stiznosti na podbarveny jazyk, aby pak sam spustil.. z tepla ceske kotliny . Vyvrhel... Takže to same v bledemodrem..

Nakonec fakt jedna z nejhorších veci na teto krizi je úroveň informovanosti a novinařina... Od vladnich tiskovek az po ruzne titulky ala idnes.. proste chaos...

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, African napsal:

Musel jsem dnes stávat po měsíci už v osm a jít do práce na celé dopoledne, už to zase začíná :lol:

Šťastný to člověk já musím být oholen ostřihán a střízliv jak se psalo v povolávacím  rozkaze v 7

,00 v ordinaci takže z postele v 5,30 :rolleyes:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...