Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 58 minutami, eskimak napsal:

Po vstupe na SK musis do karanteny a najskor 5. den test.

Prosím uvádzaj kompletné info....

Pri návrate z rizikových krajín EÚ: 

1. možnosť -  Je povinný zostať v domácej izolácii aj s členmi spoločnej domácnosti a zaregistrovať sa na webe https://korona.gov.sk/ehranica/ . Najskôr na piaty deň absolvovať test na Covid-19, alebo ak nemá žiadne príznaky ochorenia, môže domácu izoláciu ukončiť po 10 dňoch aj bez testu 
2. možnosť - preukázať sa pri vstupe na územie SR negatívnym RT-PCR testom nie starším ako 72 hodín

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda jestli měl kalifx před časem pŕi svý prognóze pro polovinu září na mysli souběh dopadů koronaviru a FinCen Files na bankovní sektor a potažmo ekonomiku, tak se mu budu muset možnà omluvit...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem z toho osel. potřebuji něco převést do rakouska k hranicím a zase zpátky - na otočku.

tady jsem to nenašel.

https://www.mzv.cz/vienna/cz/viza_a_konzularni_informace/informace_pro_cesty_a_pobyt/prechod_hranic_zmeny_platne_od_24_dubna.html

stihnu to z benešova tam a zase zpátky za cca 6hodin? Nebo skejsnu v koloně? nebo musím mít ten negativní test?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, to je ale p.covina ten soubor opatření. Vy jste vole zájmové spolek na sport, takže 20 lidí. Svatba 30. Farníci 100. Hospoda 6. Venkovní akce 10. Co když je venku pohřeb? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Tom4 napsal:

Tvl, to je ale p.covina ten soubor opatření. Vy jste vole zájmové spolek na sport, takže 20 lidí. Svatba 30. Farníci 100. Hospoda 6. Venkovní akce 10. Co když je venku pohřeb? 

Ty se ještě něčemu divíš? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Tom4 napsal:

Tvl, to je ale p.covina ten soubor opatření. Vy jste vole zájmové spolek na sport, takže 20 lidí. Svatba 30. Farníci 100. Hospoda 6. Venkovní akce 10. Co když je venku pohřeb? 

Co jsem z toho pochopil já-pohřeb =svatba, 30 lidi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, když to napíšeš takhle, tak je ta rovnice o jedné neznamé celkem zajímavá, zvlášť v kontextu zde kolujících urban legends o Tobě. 

Takže kuncák7 mínus pohřeb rovná se svatba. :lol2: 

 

 

(promin Martine, ale takovou nahrávku jsem nemohl nechat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Tom4 napsal:

No, když to napíšeš takhle, tak je ta rovnice o jedné neznamé celkem zajímavá, zvlášť v kontextu zde kolujících urban legends o Tobě. 

Takže kuncák7 mínus pohřeb rovná se svatba. :lol2: 

 

 

(promin Martine, ale takovou nahrávku jsem nemohl nechat :D

Vpoho :-)). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...