Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

tý vaší hádky se nezúčastním. Tchán je doma od minulé soboty, má každý den horečku 39-40. Ve středu volal mé ženě, že mu je zle. Bydlí celkem daleko od nás, máme novou tchýni, která se stará. V pátek test, potvrzeno, že má Covid. 

Jak se/ho léčí?

Zůstaňte doma, už to bude dobré. Takže rodina ho hlídá, bere Paralen, zábaly a lepší se. V případě zhoršení ho vezeme do hodiny do fakultky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napada me otazka, pokud tu stale zazniva neco o neleceni se a ze diky tomu je to lehka nemoc. Cim by se vic melo lecit virove onemocneni? Par leku nejspis trochu zabira ale ty jsou pro pacienty ve vaznem stavu. Kdyz se nekdo pohorsuje nad tim, ze jen prikazou zustat doma, kde jinde by se meli lecit? Vsichni v nemocnici a tam brat paralen na snizeni teploty?
To jen takove zamysleni. Budme radi ze vetsina lidi si tim projde a nemusi skoncit na tom dejchaku. Co bude v budoucnu ted nikdo nevi.

Odesláno z mého SM-A715F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, gunman napsal:

tý vaší hádky se nezúčastním. Tchán je doma od minulé soboty, má každý den horečku 39-40. Ve středu volal mé ženě, že mu je zle. Bydlí celkem daleko od nás, máme novou tchýni, která se stará. V pátek test, potvrzeno, že má Covid. 

Jak se/ho léčí?

Zůstaňte doma, už to bude dobré. Takže rodina ho hlídá, bere Paralen, zábaly a lepší se. V případě zhoršení ho vezeme do hodiny do fakultky. 

Vitamin D3 - 10 000 IU, po dvou tydnech jit na 5 000 - 6000 IU a drzet klidne stale po cely rok, vit. C s postupnym uvolnovanim, obvodni lekar at posle E-recept na Isoprinosin (nasadit co nejdrive a drzet i par dnu po vymizeni nemoci - viz pribalovy letak a davkovani od lekare) 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Sphinxx napsal:

@African: Vlasto, kde jsi byl v těch skalách? Adršpach? Vypadá to tam krásně.

Teplický, do Adršpachu pouze za extrémního počasí, protože je tam stále hodně polínek ;) Už by mohl Prymula zavřít hranice :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z určitých důvodů jsem se zařekl, že do tohohle bohulibého vlákna nepolezu; to teď jednorázově poruším jen abych sem postnul rozhovor s kolegou Balíkem v naději, že třeba někoho zajímá racionální pohled na věc.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Sphinxx napsal:

Krásný, takovej lék na ty mediální kecy, já už nekoukám ani na zprávy. :D 

Já také ne, bohatě mi stačí tata, který si vede korona deníček a každé ráno u snídaně mi v práci hlásí nové počty nakažených a mrtvých. Navíc, aby byl zajímavý, tak si rád přihazuje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...