Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

@long Všichni umreme!!! Všichni! Na obou stranách barikády budou tisíce mrtvých, tisíce! Pokud nás nezachrání Astar Seran 

mrazaky na mrtvoly budou v ulicích na každém rohu!

kamo já na tu medinu chvíli chodil:)

@geometr nesrovnavam zásah, ale jeho obhajobu prostým lidem, který je vystresovany opakovane šířenou poplasnou zprávou třeba od nedostudovaneho tlumočníka Hamacka “mrazaky na mrtvoly”, “tisíce mrtvých”

nedejboze úplně zbytečná polní nemocnice, to už je majstrstyk, už vidím jak na jaře kolem litaj motyle:)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na politiku se prosím vykašlete.

Je zde nějaký cifršpión který pozná co za čísla má ministerstvo zdravotnictví blbě? 

Edit. všimněte si že ačkoliv je to aktuální prinstcreen z webu mz, tak počet testů za včerejší den tam není, ale počet pozitivních testů ano, grafy se tedy o den nepřekrývají, nicméně nějakým záhadným způsobem  (či metodikou?) se lidi přestali uzdravovat od soboty. Záhada. 

2020-10-21 08.31.35.jpg

2020-10-21 08.30.33.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, vwtyp11 napsal:

@long Všichni umreme!!! Všichni! Na obou stranách barikády budou tisíce mrtvých, tisíce! Pokud nás nezachrání Astar Seran 

mrazaky na mrtvoly budou v ulicích na každém rohu!

kamo já na tu medinu chvíli chodil:)

@geometr nesrovnavam zásah, ale jeho obhajobu prostým lidem, který je vystresovany opakovane šířenou poplasnou zprávou třeba od nedostudovaneho tlumočníka Hamacka “mrazaky na mrtvoly”, “tisíce mrtvých”

nedejboze úplně zbytečná polní nemocnice, to už je majstrstyk, už vidím jak na jaře kolem litaj motyle:)

 

Já jsem taky prostej lid. A okolo mě je hodně prostých lidí. A nějak jsem si nevšiml, že by někdo něco obhajoval. Pro to Ti píšu, nenech se masírovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 10. 2020 v 15:50, Spongebob napsal:

tak dnes v 10:07 test...teď v 15:00 výsledek na email s negativním výsledkem :)  UFF! 

 

Může být náčelníku. Nejvíce mně ale udivuje že se nám přestali uzdravovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u nas zavadi modre zony a nenapadlo je nic lespiho nez ted na vikend + 3 dalsi vyklidit sidliste od aut. Jelikoz hodlaji malovat zony aniz skoncilo pripominkove rizeni (v podstate nejdriv oznamili, ze budou malovat a pak, ze to muzeme pripominkovat), tak nejak mam pocit, ze je tim receno, ze si s tema pripominkama pak muzeme...., tak mam chut jim do toho trochu hodit vidle skrze covid a opatreni proti nemu, jakoze spousta lidi bude muset zbytecne vyjet ve vrcholici covid krizi bla, bla... kam je nejlip udat? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Bert napsal:

Tome, k těm grafům můj skromný dohad. Vyhodnocení testu trvá cca ten jeden den, takže třeba v úterý je zjištěno xy pozitivních testů, ale jsou to vzorky nabrané v pondělí ...

Ale pak si neodpovidaji denni pomery otestovano/pozitivni. Kazdopadne chci verit, ze to ma nejaky jiny duvod nez binec.

Jinak me nejvic prekvapilo, ze pocty mrtvych v konkretni den drasticky rostou i nekolik dnu zpet. Ze by u tolika lidi presne zjistovali pricinu smrti pitvou apod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, sery.vlk napsal:

Argument ad hominem je ubohost. Prosím netahejte sem tyto praktiky, děkuju.

V diskuzi, kde se dostáváme nikoli k věcné, ale etické stránce věci je argument ad hominem přípustný. A zde nejde o politiku, jde o věcnost “strašení” obyvatelstva argumenty nepodloženým, respektive domenkami nepodlehajicim vědeckému nebo odbornému opodstatnění. Navíc interpretováno ministrem vnitra kdy toto je ústředním orgánem pro vnitřní věci státu především bezpečnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otec v sobotu ztráta čichu a nějaké další, naštěstí velmi mírné, příznaky. V pondělí ho vytrasovala hygiena, kontakt s pozitivním. Samozřejmě karanténa. Na testy ho zapsali, ale nejbližší volný termín je příští úterý! Žije v domácnosti s partnerkou (říkám jí líbezně macecha a nemyslím to zle) o kterou se nikdo, systém, nezajímá. Otec dosud není jako pozitivní oficiálně potvrzen, takže i přes příznaky je "zdravý". Tudíž macechu na testy nikdo neposlal, do karantény taky ne, přece ona v kontaktu s pozitivním nebyla, takže má normálně chodit do práce. Má vlastní kancl, nosí respirátor a sociálně se distancuje. Až příští čtvrtek (dřív výsledky nebudou) otce uznají jako nakaženého, počítám že tak v pondělí ji vytrasuje hygiena. Tvl. i kdyby se teď nakazila, tak do té doby bude zdravá! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, nickolas napsal:

Otec v sobotu ztráta čichu a nějaké další, naštěstí velmi mírné, příznaky. V pondělí ho vytrasovala hygiena, kontakt s pozitivním. Samozřejmě karanténa. Na testy ho zapsali, ale nejbližší volný termín je příští úterý! Žije v domácnosti s partnerkou (říkám jí líbezně macecha a nemyslím to zle) o kterou se nikdo, systém, nezajímá. Otec dosud není jako pozitivní oficiálně potvrzen, takže i přes příznaky je "zdravý". Tudíž macechu na testy nikdo neposlal, do karantény taky ne, přece ona v kontaktu s pozitivním nebyla, takže má normálně chodit do práce. Má vlastní kancl, nosí respirátor a sociálně se distancuje. Až příští čtvrtek (dřív výsledky nebudou) otce uznají jako nakaženého, počítám že tak v pondělí ji vytrasuje hygiena. Tvl. i kdyby se teď nakazila, tak do té doby bude zdravá! 

Průšvih je, že takhle to funguje již od konce léta. Především díky tomu tady máme ten aktuální počet nakažených.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...