Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Micey napsal:

Tyvoe jestli teda jako fakt, tak je Prymula dobrej kretén, v souvislosti s tim, jak to společně s Burešem všechno házeli na nedisciplinovanost lidí.. prima flusanec do ksichtu zdravotníkům. Úplně mě netěší, že teď na  nějaký základní osobní protivirový opatření bohužel asi začne kašlat ještě víc lidí. 
 

Naprostá pravda. Tohle bezohledné a arogantní chování profesora nabije všem konspirátorům, na což v posledku můžeme doplatit všichni. Už teď z mých cest do a z práce odhaduju, že třetina až polovina lidí nedodržuje to, co by venku měla. Achjo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Pochopí, stačí seš zamyslet- on-line objednání bylo plné do cca poloviny listopadu a z důvodu toho, že neví co bude dál, bylo zbytečné zahlcovat systém na rok 2021 ( když je možné, že se to spustí zase dřív ). Jinak, když tohle píšeš, tak systém by měl být normálně spuštěn ( po výtkách byl spuštěn skoro hned ). 

Ja jsem se zkoušel zamyslet, moje žena taky a nic jsme nevymysleli. Pokud vím, tak se ráno otevírá na rezervaci vždycky jeden den přesně za 14 dni  a během 20 minut je to plné. Asi  nejsem nejostřejší tužka v penálu, jak tady někteří s oblibou používají 🙂 .
Pokud je to už v provozu, tak jenom dobře. Ja jsem to zkoušel cca 2 dny po vypnutí a pak jsem se na to vykašlal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, xbraj19 napsal:

Ja jsem se zkoušel zamyslet, moje žena taky a nic jsme nevymysleli. Pokud vím, tak se ráno otevírá na rezervaci vždycky jeden den přesně za 14 dni  a během 20 minut je to plné. Asi  nejsem nejostřejší tužka v penálu, jak tady někteří s oblibou používají 🙂 .
Pokud je to už v provozu, tak jenom dobře. Ja jsem to zkoušel cca 2 dny po vypnutí a pak jsem se na to vykašlal.

Neboj, já taky ne :-)). Jen jsem pátral na magoši, poptával se a pak sem napsal. Takže jsem to neověřoval, zda to funguje či ne ( po nevoli to bylo obnoveno cca čtvrtý den ). Občas musíš přehlídnout mé narážky.

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci omlouvat Prymulu, je to blbec, že tam šel. Spíš mi přijde, že to je typický Faltýnek. Ten magor takhle asi řeší dost věcí a žije dost mimo realitu všedních dní (není sám). Už se takhle scházel s Rafajem a dalšíma. Ale zaráží mě toto:

1) Proč v restauraci a ne v ofiko kanclu??? Tzn. že musel majiteli zavolat a zařídit to a vědomě porušit vše okolo, to není jakože jdeš okolo a vlezeš do restaurace a počkáš na Prymulu.

2) Prymula je ministr a mohl ho poslat do pr..le, ať příjde na ministerstvo, nebo kamkoliv jinam, kde nic neporušuju. Zatím to ale vypadá, že to zase řídí někdo jiný než Prymula. Zavolá mi Faltýnek a já tam jedu?? Proč jako. Má strach o min. křeslo, nebo z Andreje, nebo koho?

3) Co takhle to probrat online???? Nebo to byly takové sr..ky, že to nemohli probrat jinak než osobně?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kotlick napsal:

Nechci omlouvat Prymulu, je to blbec, že tam šel. Spíš mi přijde, že to je typický Faltýnek. Ten magor takhle asi řeší dost věcí a žije dost mimo realitu všedních dní (není sám). Už se takhle scházel s Rafajem a dalšíma. Ale zaráží mě toto:

1) Proč v restauraci a ne v ofiko kanclu??? Tzn. že musel majiteli zavolat a zařídit to a vědomě porušit vše okolo, to není jakože jdeš okolo a vlezeš do restaurace a počkáš na Prymulu.

2) Prymula je ministr a mohl ho poslat do pr..le, ať příjde na ministerstvo, nebo kamkoliv jinam, kde nic neporušuju. Zatím to ale vypadá, že to zase řídí někdo jiný než Prymula. Zavolá mi Faltýnek a já tam jedu?? Proč jako. Má strach o min. křeslo, nebo z Andreje, nebo koho?

3) Co takhle to probrat online???? Nebo to byly takové sr..ky, že to nemohli probrat jinak než osobně?

 

tady je úplně všechno z tý naší politiky

sejdou se v prověřené restauraci jako vždycky, aby si v klidu bez odposlechů rozdali noty 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...