Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 10 minutami, bandicoot napsal:

Ježíš ta kravka v TV. Na náplavce v tom davu bez roušky, prcka v náručí a do kamery prej “když pan Prymula nemusí nosit roušku, tak my taky ne”. Hrdinka. Lidi fakt maj pocit, že v davu to nosej protože musej z nařízení vrchnosti? Nic jako “chci”, “radši”? 

Tak co chces od stada, co si zvolilo importovanyho estabaka za premiera a veprovou hlavu za prezidenta 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, bandicoot napsal:

@dawe009 no spíš maj alibi. Když jsem viděl kafeplácek v pátek odpo na kulaťáku, to bylo to samý. Jenže ta šestka je holt taková.

Jasně, že je to trapný alibi..ale já se vůbec nedivím, že se to děje. Vždyť to je úplně klasická výmluva duševně slabších... von může, tak já můžu taky. Že je to dementní jim bohužel nedojde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu, tyhle trhy, to jsou jsou opravdu casto sami volnomyslenkarsti free hipseri; na rovinu, kdo jinej ma chut na to si kupovat predrazeny kraviny tam? Jeste nejaky kravy, no....:) To je jako chtit rousky nekde ve squatu. Proste zadnej sporadanej soc-obcan / duchodce, co jde s rouskou pro zlevnenej branik do Lidlu. 🙂

Na druhou stranu, treba na blesak, chodi jina sorta lidi a chovaj se podobne...

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, bandicoot napsal:

Šmejde. Budu ti mávat zpoza ostnáče.

Neska sem projel pulku Cech. Potreboval sem naky ovocny stromky. Minimalne ve trech vesnicich sem videl lidi sedet, jist a pit na zahradkach hospod. Jo, jidlo meli v krabici, napoje v lahvich, ale....? Nemyslim to jako mravokarce, ostatne je mi to u zadele, pac ja bych tam nesel, ale to se nebojej ti hospodsti, kerejm ty zahradky patri? Uz tak maj howno penize, z tech par lidi si zavratne nepomuzou, naopak, ta pokuta by mohla bejt likvidacni.

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně. Já tady možná působím jako křikloun a potížísta, stežovatel a pič.jící na všechno, nicméně sedíme doma na prdeli, do obchodu jde jen jeden, posbírat nákup a zpět domů, ještě ideálně v nějaký čas kdy tam nikdo není, jinak max. do práce a ven za individuálním sportem. Mám dost rozumu abych se choval odpovědně, proto tohle nechápu. 

Jedině už výše uvedené co psali kluci, spousta lidi je stupid. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Tom4 napsal:

Pěkně. Já tady možná působím jako křikloun a potížísta, stežovatel a pič.jící na všechno, nicméně sedíme doma na prdeli, do obchodu jde jen jeden, posbírat nákup a zpět domů, ještě ideálně v nějaký čas kdy tam nikdo není, jinak max. do práce a ven za individuálním sportem. Mám dost rozumu abych se choval odpovědně, proto tohle nechápu. 

Jedině už výše uvedené co psali kluci, spousta lidi je stupid. 

Jasně a tak nějak to vnímám jako nutnost a neřeším to, vím, že takhle to bude funkční a bude to lepší, ale takhle to fakt nepujdé, takže to fakt zamknou vše a já se NEDIVIM!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, tikzot napsal:

Jasně a tak nějak to vnímám jako nutnost a neřeším to, vím, že takhle to bude funkční a bude to lepší, ale takhle to fakt nepujdé, když na to lidi budou srát a ještě jako schválně to prohlubovat... takže to fakt zamknou vše a já se NEDIVIM!!!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli zavření všecho pomůže. Argentina je zavřená víc jak 6 měsíců, firmy krachují a lidi jsou ožebračeni, přesto covid se rozlézá víc a víc. Stejně asi dojde k promoření obyvatelstva, jde jen o to co nejvíce rozložit v čase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, bandicoot napsal:

Přesně, takže lidi zas budou ječet, že se zavře Náplavka a totalita a listopad, ale pokud se zavře, tak za to můžou sami tím, že tam šli místo nákupu korzovat... Takže ve finále jim i ty farmáři můžou poděkovat.

Jasně a zase budou mít hemzy.. otočilo se to z jarní participace a pomoci na totál aroganci a nevoli... je to škoda.. samozřejmě na to má vliv ta politická pakáž v čele se ab... ten teď zaujal pozici “já chudáček a já se omlouvám a já chyboval” čur.k...! 
Je mi z toho fakt zle...

Upraveno uživatelem tikzot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, dawe009 napsal:

Jasně, že je to trapný alibi..ale já se vůbec nedivím, že se to děje. Vždyť to je úplně klasická výmluva duševně slabších... von může, tak já můžu taky. Že je to dementní jim bohužel nedojde..

Přesně. Já na to seru od jara na vlastní odpovědnost a teď vůbec nevim co mam dělat. Jsem to teda začal nosit k doktoru no a muj doktor to nosit přestal. Hm. A zubař chtěl taky abych si to sundal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně. Já na to seru od jara na vlastní odpovědnost a teď vůbec nevim co mam dělat. Jsem to teda začal nosit k doktoru no a muj doktor to nosit přestal. Hm. A zubař chtěl taky abych si to sundal.

Jj, stejně to prolítne všema, akorát tomu nemusí jít člověk naproti. Nemyslím si, že by jsme na tom, ale byli nějak moc jinak než všude jinde. Měl jsem tu čest za poslední půlrok projet v podstatě celou Evropu, bo mě firma honí jak nadutou kozu a snad krom Itálie mě to všude přijde stejný.. Opatření se obchází, roušky se nosí nenosí..
Dle mě je třeba zachovat zdravý rozum, když jdu venku, kde nikdo není, nebo jedu v autě sám a mám roušku, tak bych se asi neměl množit, pokud vlezu do haly hotelu, tak si to samozřejmě nasadím, na letišti a všude ve vnitř, když nejsem sám v kanclu taky.. než něco strčím do pusy umyju si ruce, dojdu z venku umyju si ruce.. zdravý rozum..
Na druhou stranu malé děti doma 6,8 let normálně se stýkáme se sousedy, to by jinak bylo na zbláznění.. na děcka jarní uzavření mělo strašný vliv.. ano, je to risk, uvážím-li, že z jedné strany doktor co dělá i COVID příjem ve FNB, z druhé strany dětský doktor, nenosí to z nich mimo nemocnici a obchodynikdo, normálně se stýkáme na víno, chodíme podpořit místní pivovar k okýnku na stojáka a tak, je to pro nás riziko, moje žena je hygienička, ale zhodnotili jsme to takto.. na ty trhy by jsme nešli, ale třeba uzavření sportovišť alespoň pro výkonností sportovce nechápu..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, filo-boxer napsal:
před 22 minutami, Zmizík napsal:
Jak vono to teď vůbec je - může si rodina pronajmout někde třeba chatu?

ANO, může.

podle přijatých opatření bohužel samozřejmě NE...

https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/mimoradna-opatreni-_-co-aktualne-plati-180234/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...