Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 17 minutami, filo-boxer napsal:


 


ANO...

tak samozřejmě, můžeš si v podstatě dělat co chceš, záleží na tvé ochotě dodržovat opatření a ohleduplnosti k okolí. Leda, že bys na chatě ubytoval skupinu obchodních cestujících na služební cestě při plnění povinností... Zrovna u člověka s heslem Ordnung muß sein mne toto kverulantsví zaráží, ale co už...

 

ch.png

ch2.png

Upraveno uživatelem Frostie
editace a doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak samozřejmě, můžeš si v podstatě dělat co chceš, záleží na tvé ochotě dodržovat opatření a ohleduplnosti k okolí. Leda, že bys na chatě ubytoval skupinu obchodních cestujících na služební cestě při plnění povinností... Zrovna u člověka s heslem Ordnung muß sein mne toto kverulantsví zaráží, ale co už...
 
ch.png.1f55aa53205549be1f1459392e274b71.png
Šmarjá, je rozdíl mezi ANO a ano. Už tomu rozumíš?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, filo-boxer napsal:
před 6 minutami, Frostie napsal:
tak samozřejmě, můžeš si v podstatě dělat co chceš, záleží na tvé ochotě dodržovat opatření a ohleduplnosti k okolí. Leda, že bys na chatě ubytoval skupinu obchodních cestujících na služební cestě při plnění povinností... Zrovna u člověka s heslem Ordnung muß sein mne toto kverulantsví zaráží, ale co už...
 
ch.png.1f55aa53205549be1f1459392e274b71.png

Šmarjá, je rozdíl mezi ANO a ano. Už tomu rozumíš?

dost velkej celkem, pokud ty tvrdíš ježíš marjá ano/ANO a já dokládám ne/NELZE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, dawe009 napsal:

Komu tím člověk jako ublíží že odjede s rodinou na chatu??

ale to se může. Jen je nelze pronajímat, podle nich nesmíš na jinou chatu, než vlastní, asi... Proč přesně a jak, to netuším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A budu jako pro společnost víc nebezpečnej na cizí chatě než na vlastní? Já svou nemám.. Ale mám kamaráda, kterej mi pronajme chatu v Krušných horách, na samotě u lesa, kde nikdo není.. Selský rozum, nic víc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dawe: myslim ze sa rata s tym ze pri navsteve cudzej chaty sa nevyhnes kontaktu s cudzou osobou. A este treba brat do uvahy moznost nakazy z dovodu nedokonalej dezinfekcie povrchov. Priklad: o 10h odisli z prenajatej chaty hostia, o 13h prichadzas ty. Neumyli poriadne riad, tebe sa tiez nechce. Klucky, kupelna, atd. Malo prenajimatelov bude robit dezinfekciu ozonom.

Nehovorim o chate tvojho kamarata, to si snad dohodnes. Len ma napadaju dovody preco sa to stat snazi tym ostatnym obmedzit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, nechává mi klice pod rohožkou. Já fakt nejsem dement, nehodlam nikomu dělat zle, jsem normální člověk a proste akorát mi jebe byt zavřený v Praze v bytě a potrebuju někam ven. Pravděpodobnost přenosu je mizivá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, dawe009 napsal:

No nevím, nechává mi klice pod rohožkou. Já fakt nejsem dement, nehodlam nikomu dělat zle, jsem normální člověk a proste akorát mi jebe byt zavřený v Praze v bytě a potrebuju někam ven. Pravděpodobnost přenosu je mizivá. 

to všechno je v pohodě, mluvíme o oficiální představě vlády, ne o běžně zažité praxi a mezilidské výpomoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, dawe009 napsal:

No nevím, nechává mi klice pod rohožkou. Já fakt nejsem dement, nehodlam nikomu dělat zle, jsem normální člověk a proste akorát mi jebe byt zavřený v Praze v bytě a potrebuju někam ven. Pravděpodobnost přenosu je mizivá. 

Jop. Suhlas. Ale takto to proste predstavitel vlady podat nemoze. Vies si predstavit tu interpretaciu u vacsiny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dawe009 Kdyby došlo na lámání chleba (nebo teplý bonz odvedle - řepák si do cajzla vždycky rád kopne), můžeš v souladu s tuzemskou právní praxí tvrdit že jen dokončuješ ubytování, zahájené předáním informace o klíči pod rohožkou, k čemuž došlo před 22.10.

Průser by byl, kdyby se podobným způsobem rozhodla uvažovat velká část Prahy (aby se vyhnula zaslouženému “zadeklování poklopem” á la Simpsonovi) a vyrazila tak (jako zjara pařížská věrchuška) ve stotisícovém počtu “šířit svoje bacíle” na dosud nepromořený venkov (pročpak už se nám zase obarvují celé kraje a ne okresy?). Ne nadarmo bývá prvním krokem karantén právě omezení volného pohybu na nezbytnou míru, ať se to “zavřeným” (a ne nutně nakaženým!) líbí a nebo ne.

A kdo by měl naivní lufťáckou představu že se na romantické chatičce koncem Října zavře “jako poustevník” (s dětma, kabelou proviantu a vánočníma ozdobama?) a vyleze “až to opadne” (aniž by do té doby potkal nebo něco potřeboval od nakazitelného človička), nechť si přečte Nickolasovu mrazivou story o jeho jarní “dobrovolné izolaci” s dětma... :thumbsdown_anim:

PS: po posledních 2 resp. 4 týdnech ponorky s děckama na Home Office bych považoval návrh “vyrazit si společně na pár dní na chatu mimo civilizaci” za jasný projev sadismu :skull:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...