Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 14 minutami, Milan59 napsal:

Opět lžeš. Panel IPCC uznává vliv M. cyklů jakožto důvod pro klimatické změny mj. za doby ledové, nikoli jako důvod klimatických změn v průmyslové éře. Tohle tvoje překrucování a dezinterpretace faktů je pro osoby tvé nátury velice typické. 🙃

Vyvrácení Tvého omylu najdeš přímo ve vysvětlení IPCC zde: https://archive.ipcc.ch/publications_and_data/ar4/wg1/en/faq-6-1.html.

Absolutně se nechytáš, kolego. Protichůdných odkazů sem naházet plno můžeš, kolik z nich ale bude relevantních a schopných vyvrátit shodu předních světových organizací, odborníků a vědců, ale víme oba - nula. 🤫

 

Aha, jasně, takže vliv na dobu ledovou jo, teď už ne 🙂  A Země je placatá, Slunce se vrtí kolem ní. Na tom  taky byla široká shoda předních světových organizací (tehdy se jim říkalo církve), odborníků a vědců 🙂 Akorát popírači dopadli o něco hůře než dnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, martar napsal:

Tvl tady se řeší klima jo? :)

Technicky vzato, když člověk není z oboru, může si vybrat ze dvou možností: věřit mainstreamu nebo věřit konspiraci.

 

Jo. A pritom sa klimatizácie už preberajú v iných vláknach, lepšie sa na to hodiacich. Ale konšpiračných teórií okolo nich moc nie je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, s těmi informacemi, které mám dnes, nenechám. Zatím si nemyslím, že bych měl. Samozřejmě se to může změnit. Hlavně doufám, že to nebude “dobrovolné” v tom smyslu, že ti, co se očkovat nedají, budou kráceni na svých právech (svobodného pohybu především).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem se nechal očkovat na chřipku a za cca 3 týdny jsem ji měl. Vím že to zní blbě a dle lékařského vysvětlení (co jsem četl) je to nemožné, ale bylo to tak. U tohoto svinstva o tom budu přemýšlet, vzhledem ke svému zdravotnímu stavu. Jen jde o to, ze které strany informační barikády se budou nabírat informace a zprávy 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Tom4 napsal:

Hele, a už je na to lék? 

Jako myšleno v nějaké fázi testování jak ty vakcíny nebo není? 

Lek nato neni a nevim nic o tom ze by se nejaky vyvijel, neco jako bylo Tamiflu. Presne duvody proc je pry prakticky nemozne na tyto druhy virovych onemocneni vyrobit lek neznam, ale tusim ze to souvisi s mutacemi tech viru. Udajne vyvin te vakciny je technologicky pomerne snadny (technologicky se to nelisi od tvorby vakciny proti chripce, jenom jde o vlozeni “jineho” viru), ze vakcina mohla byt do 3 mesicu od propuknuti epidemie, ale ta pravidla na testovani jesou tak prisna ze to proste nejde drive stihnout (pokud nejsi v Rusku nebo v Cine). Ta britska vakcina od Astra Zeneca je uz udajne uspesne vyzkousena na desitkach tisic lidi (dobrovolniku a za penize) a ted zacinaji vyrabet stovky tisicove serie, ktere vyzkousi do Vanoc a pokud vse projde, jakoze vypada ze ano, tak na Vanoce se ockuji prvni lide a nez to dojde do CR zrejme uz budou naockovany miliony lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, DavidLC napsal:

Jednou jsem se nechal očkovat na chřipku a za cca 3 týdny jsem ji měl. Vím že to zní blbě a dle lékařského vysvětlení (co jsem četl) je to nemožné, ale bylo to tak. U tohoto svinstva o tom budu přemýšlet, vzhledem ke svému zdravotnímu stavu. Jen jde o to, ze které strany informační barikády se budou nabírat informace a zprávy 🙂

Ale to je klidne mozny, ze clovek po ockovani dostane danou nemoc. Je to pravda malo pravdepodobne (treba setiny procent), ale vyloucene to neni - naopak se to povazuje za ucinnost te vakciny. Onehdy rikal jeden nejmenovany profesor pediatrie, ze ockovat deti proti TBC se muselo prestat, protoze nebyla zadna dosttecne kvalitni vakcina - a poznalo se to tak ze na na ni nikdo neumrel nebo nebyly vazne nasledky - takze to co v ni bylo proste nefungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, rayethon napsal:

Lek nato neni a nevim nic o tom ze by se nejaky vyvijel, neco jako bylo Tamiflu. Presne duvody proc je pry prakticky nemozne na tyto druhy virovych onemocneni vyrobit lek neznam, ale tusim ze to souvisi s mutacemi tech viru. Udajne vyvin te vakciny je technologicky pomerne snadny (technologicky se to nelisi od tvorby vakciny proti chripce, jenom jde o vlozeni “jineho” viru), ze vakcina mohla byt do 3 mesicu od propuknuti epidemie, ale ta pravidla na testovani jesou tak prisna ze to proste nejde drive stihnout (pokud nejsi v Rusku nebo v Cine). Ta britska vakcina od Astra Zeneca je uz udajne uspesne vyzkousena na desitkach tisic lidi (dobrovolniku a za penize) a ted zacinaji vyrabet stovky tisicove serie, ktere vyzkousi do Vanoc a pokud vse projde, jakoze vypada ze ano, tak na Vanoce se ockuji prvni lide a nez to dojde do CR zrejme uz budou naockovany miliony lidi.

Vývin té vakcíny může být právě daleko náročnější, než jiná očkování: https://video.aktualne.cz/dvtv/svoboda-koronavirus-ma-cast-z-ptaci-chripky-ted-je-nejlepsi/r~f3ed4532154f11eba25cac1f6b220ee8/

Kromě vakcíny jsou tam probírány další zajímavé věci. Beru to jako názor odborníka, ne jako dogma..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, rayethon napsal:

Ale to je klidne mozny, ze clovek po ockovani dostane danou nemoc. Je to pravda malo pravdepodobne (treba setiny procent), ale vyloucene to neni - naopak se to povazuje za ucinnost te vakciny. Onehdy rikal jeden nejmenovany profesor pediatrie, ze ockovat deti proti TBC se muselo prestat, protoze nebyla zadna dosttecne kvalitni vakcina - a poznalo se to tak ze na na ni nikdo neumrel nebo nebyly vazne nasledky - takze to co v ni bylo proste nefungovalo.

Tak jsem byl ta setina 🙂 Pravě proto, v tomto případě, váhám. V podstatě sázka na "menší zlo". Holka mi po očkování, možná tím že byla drobná, dostala horečku až fibrilní křeče, opravdu zážitek. Takže nad ostatním vždy přemýšlíme, i když je to složité....komu věřit a jak se rozhodnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl ta setina Pravě proto, v tomto případě, váhám. V podstatě sázka na "menší zlo". Holka mi po očkování, možná tím že byla drobná, dostala horečku až fibrilní křeče, opravdu zážitek. Takže nad ostatním vždy přemýšlíme, i když je to složité....komu věřit a jak se rozhodnout...

3 tydny po ockovani se asi muze stat. Je tam nejaka prodleva nutna na tvorbu protilatek a ta je v radu tydnu. Tak jsi to mozna jen nestihl.

Ja pujdu na ockovani proti chripce poprve za zivot pristi tyden.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, skalis napsal:


3 tydny po ockovani se asi muze stat. Je tam nejaka prodleva nutna na tvorbu protilatek a ta je v radu tydnu. Tak jsi to mozna jen nestihl.

Ja pujdu na ockovani proti chripce poprve za zivot pristi tyden.

Hm, kolegyně byla v minulém týdnu a teď je doma - teploty a vypadá to, že jen a jen díky očkování proti chřipce. Tak držím palce, ať dopadneš líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se cca deset let zpátky nechal vmanipulovat na očkování proti tehdy katastrofický prasečí chřipce. Normálně mě to sestřelilo na víc jak teden. A apokalypsa se stejně nekonala, jako vždycky. Jinak pravidelně nástup každýho podzimu a první prochladnutí odležím s hodně vysokejma teplotama. Už ani nemyslím, že by to mohlo bejt jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Frantik napsal:

Jsem asi další setina, protože jsem se kdysi taky nechal nalákat od firmy na očkováni proti chřipce a za par dni bum a ta byla. Takže never more

Ani nevím co jsem si to nechal vlastně tenkrát šlehnout, jen abych se dostal na můj vysněný kopec. No a pak jsem vjel do kruháče plného aut v protisměru, byl jsem totálně mimo, prokličkoval ho, babička která byla se mnou na nákupech zažila takový malý infarkt, no ta řvala :lol2: Takže já také never more... 

_20201026_175554.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žlutá zimnice, ta je cajk. Tu mi opakujou co 5 let, kvůli práci. Některý exotický destinace bez toho nedáš. Plus tetan a nějakou žloutenku, ale ty jsou jen doporučený, ta žlutá je nezbytná.

E: Na každej pád tuhle šaškárnu mi nevnutěj, dokud budu mít volbu.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...