Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 14 minutami, eskimak napsal:

Kontrolovat to ide pochopitelne len namatkovo. Inak by ludia po cestach nejazdili rychlejsie ako limit, vsakze ;).

Tyjo, normálně se trochu obávám že to dotáhneme až tak daleko, že budou dopravní kamery automaticky strhávat kredity či prachy, auto nepojede víc jak limit a ještě mě napráská v úsecích kde nejsou kamery. Zase na druhou stranu až to nastane tak už asi budu zapšklej dědek co stejně bude moct za volant jenom samořiditelného auta a né svévolně rozhodovat o tom jak pojedu :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Tom4 napsal:

Tyjo, normálně se trochu obávám že to dotáhneme až tak daleko, že budou dopravní kamery automaticky strhávat kredity či prachy, auto nepojede víc jak limit a ještě mě napráská v úsecích kde nejsou kamery. Zase na druhou stranu až to nastane tak už asi budu zapšklej dědek co stejně bude moct za volant jenom samořiditelného auta a né svévolně rozhodovat o tom jak pojedu :D

 

... a hlavně kam pojedeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Tom4 napsal:

Tyjo, normálně se trochu obávám že to dotáhneme až tak daleko, že budou dopravní kamery automaticky strhávat kredity či prachy, auto nepojede víc jak limit a ještě mě napráská v úsecích kde nejsou kamery. Zase na druhou stranu až to nastane tak už asi budu zapšklej dědek co stejně bude moct za volant jenom samořiditelného auta a né svévolně rozhodovat o tom jak pojedu :D

Tazko Ti vyhoviet. Pred chvilou si frflal ze to stat nieje schopny kontrolovat... .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Radek124 napsal:

Co tahle banda může mít v repertoáru - roušky i na hajzlu, stanné právo a nákupní hodiny pro důchodce?

Pár kilometrů ostnáče, digitální Agrokorunu a volební právo jen pro státní zaměstnance, důchodce a korektní menšiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...