Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 7 minutami, bobi napsal:

 

Cesty se psem nakonec 500 m od bydliště.

Kdepak cesty, jen venčení. A fretky jsou zase diskriminované .-) Ještěže ten náš je teď zvyklý chodit dřív. Stejně by těch 500 m bral jako újmu na svých fretčích právech...

Na druhou stranu mne uklidňuje, že květinářství i nadále zůstávají v provozu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tohle je jako co? Jakoze doted byly otevrene sazkovky a Ikea? A kvetiny jedou dal...

Tata mi minuly tyden hlasil, ze si jde zavcas koupit urnu, ze beztak zakazou i to. No, asi si zajdu taky. 

5FDA9106-369D-4042-A1B1-699B1049E4B4.jpeg
 

Boty deckam nekoupim. Hadry na podzim taky ne. Ale muzu si jit koupit gauc, kvitko a vsadit si na ty urny. Ja se kurva poseru...

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@eskimak nerobime tragediu. Jen, minimalne ja, nechapem proc zustaly otevrene kvetinarstvi a sazkovky, kdyz neni na co sazet a kvetiny komu davat, zatimco jsou zavrene jine obchody, ktere by davaly mnohem vetsi smysl. 

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, nickolas napsal:

@eskimak nerobime tragediu. Jen, minimalne ja, nechapem proc zustaly otevrene kvetinarstvi a sazkovky, kdyz neni na co sazet a kvetiny komu davat, jsou zavrene jine obchody, ktere by davaly mnohem vetsi smysl. 

Chapem. Logiku by som nehladal. Ti co rozhoduju su v tom rovnako strateni ako my ostatni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, eskimak napsal:

Tvl, robite tu z toho tragediu. Webshopy su tiez v CR zatvorene?

Samozřejmě že e-shopy zavřené nejsou, rozvážkové služby i zásilkovny/výdejny taky fungují - Zmizíkův tránslátor si akorát "Webshopy" popletl s rybářskýma potřebama :speak_cool:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Radek124 napsal:

Samozřejmě že e-shopy zavřené nejsou, rozvážkové služby i zásilkovny taky fungují - Zmizík si ty "Webshopy" možná jenom spletl s rybářskýma potřebama :speak_cool:

Myslel som si. Ale nechcel som mu kazit radost, vypozoroval som ze je to citlivy chlapec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, nickolas napsal:

@eskimak nerobime tragediu. Jen, minimalne ja, nechapem proc zustaly otevrene kvetinarstvi a sazkovky, kdyz neni na co sazet a kvetiny komu davat, zatimco jsou zavrene jine obchody, ktere by davaly mnohem vetsi smysl. 

Ty květinářství mi taky nebyly jasný, až mi přítelkyně řekla, že je to nejspíš kvůli dušičkám. Že už mají připravený věnce a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže květinářství zavřou až po víkendu ...s výjimkou nonstop prodejen na krchovech a letištích, podomních prodejů a dále improvizovaných prodejen vánočních stromků mimo běžné provozovny. 🥳

...Rádio Jerevan hadra, principála Prymulu si tam ale radši měli nechat - protože kdokoliv do toho cirkusu nastoupí po něm, bude muset v rámci řitního alpinismu Andrejkovi navrhovat ještě častější a radikálnější "opatřéni" ...a z toho se teprve poděláme :shit:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni ty kvetinarstvi s dusickama spojili sami, uz pri vyhlasovani tech opatreni. Presto mi to proste hlava nebere. Tak na ten hrob dam proste jenom svicku, dyt je to doprdele jedno! Nemuzu jit na obed, abych nahodou nekoho nezabil, ale koupit kvitko mrtvemu a u toho zabit sest dalsich muzu? 
O propojeni Babise s kvetinovym prumyslem se psalo uz na jare, ale asi jsem fakt debil, pac tomu, jako duvodu, se porad zdraham uverit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vudce ve stredu/ctvrtek v predtocenem projevu ukaze zase A3 s fotkou lidi na demonstraci/nebo, ze jinde se shlukujou a dotvori obraz spolu/(uplne) viny spolecnosti na tom ze to musi zavrit. Prchal to vymyslel dobre , porcuji ta opatreni pod natlakem fotografii a procent lidi co to nedodrzuji, ktere si cucaji z facebooku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...