Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, kuncák7 napsal:

Tak zítra na test. Nakonec v Berouně, to jsem zvědav, stouraní v nose jako dospělej moc nemusím :-))) 

Já jdu dneska v 15:00 a dobrej pocit z toho nemám, no... V nose se teda občas sťourám, ale mám tušení, že tohle bude něco krapet jinýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, siwi napsal:

Já jdu dneska v 15:00 a dobrej pocit z toho nemám, no... V nose se teda občas sťourám, ale mám tušení, že tohle bude něco krapet jinýho.

Hele celý to trvá asi minutu, z toho 2x0,5 sek. šťourání v nose. Do deseti minut o tom nevíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, siwi napsal:

Já jdu dneska v 15:00 a dobrej pocit z toho nemám, no... V nose se teda občas sťourám, ale mám tušení, že tohle bude něco krapet jinýho.

Buď v klidu...já byl dvakrát (jednou v ÚVN a jednou na Proseku), a opravdu to nic není. Jak píše Zmizík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Syn se vratil z pobytu z nemocnice a ve zprave, z duvodu pozitivniho pacienta na oddeleni doporucena 10 denni karantena. Tvl co to jako je? To je jako dobrovolny nebo co? Tak ted uz se nedivim, ze to tak lita....

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, sibirnaya napsal:

Sem se nudil, tak sem si vcera zasel na testy. V nose stourani je uplne vpoho, vyter krku je hnusnejsi, ale zadna velka tragedie. Za minutu hotovo, neska vysledky, negativni, tak si udelam aspon vylet na SR. 

no ten výtěr krku byl dost hnusnej.... asi třikrát jsem měl blicí reflex. Ale jako jasný, vydržet se to samozřejmě dalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, DavidLC napsal:

Co maj říkat holky... 🙂

jo tak přesně tohle jsem si reálně ověřil na těch testech...přijdu k odběru a předemnou holka s otevřenou pusou a laborant ji tam šmejdil tou špejlí z leva do prava jak nic....ani se nehla :D

Tak jsem si říkal, že je to asi uplně na pohodičku :D  nebylo... a pak jsem si řekl to samé co ty.....asi je zvyklá :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...