Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 18 minutami, Marty89 napsal:

Covid, necovid.... Globus praská ve švech. 🤦‍♂️

Tak těch třináct tisíc nově nakažených denně se přeci musí někde nakazit, Covid prý oknem nelítá ;) Já šel kolem našeho Lídlu v poledne, taky masakr, tak jsem tam zajel teď a byli jsme tam tak čtyři, pohoda, mohl jsem i sundat skafandr :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, kuncák7 napsal:

Právě mi přišel výsledek-negativní. Takže ty příznaky co jsem na sobě od včerejška pozoroval, jsou jen má bujna fantazie :-)). Parada

Tak vidíš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, kuncák7 napsal:

Právě mi přišel výsledek-negativní. Takže ty příznaky co jsem na sobě od včerejška pozoroval, jsou jen má bujna fantazie :-)). Parada

Ja si jsem schopny na pozadani diagnostikovat libovolnou nemoc, vcetne horecky omladnic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Marty89 napsal:

Covid, necovid.... Globus praská ve švech. 🤦‍♂️

Tak Globus, pro ty co to neznaj, je jidlo, male OBI, maly Datart, knihkupectvi a obuv a odevy dohromady. Sport a drogerii nepocitam. I hodinky tam maji. Potrebuju ted plachtu na bazen a nebyt mimo Prahu, tak jsem tam taky jel, kdyz je vse zavreno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, straspol napsal:

Jediný, co jsem ještě neměl, je sklon k samovolným potratům ( Jerome Klapka Jerome, ale jsem na tom stejně...) 

Celkove me ta knizka sere. Poznavam se v kazde druhe kapitole...jestli ne v kazde 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Právě mi přišel výsledek-negativní. Takže ty příznaky co jsem na sobě od včerejška pozoroval, jsou jen má bujna fantazie :-)). Parada

Tak blahopřeju, Martine. Ať to vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, exBURN napsal:

Nejlepší je, začít příznaky hledat na googlu - z podebrané paty je pak do deseti minut rakovina mozku 😄

Znám - ono stačí začít si z nudy (třeba během zbytečné hospitalizace mimo "koronavirového přetížení", kdy ten náš skvělý systém naopak funguje v režimu "honění bodů") pročítat felčarská wikiskripta, aby jeden viděl co za "úkony" by měl jako správný hypochondr podstoupit. Pak už těm ignorantům v bílém stačí při vizitách postupně nadhazovat příznaky a čekat s kolikadenním zpožděním si tu jejich "kuchařku" kdo přečte - což se pozná tak že najednou začnou kolem kmitat a následuje jedno "akutní" vyšetření za druhým. Bejt smažka a hlásit sestře opakovaně "míru bolesti 9/10", tak už se jeden ze závislosti na syntetických opioidech nevyhrabe, prostě sámoška s katalogem na internetu :thumbsdown_anim: 

PS: Ať se přítomní felčaři neurazí - ne nadarmo se říká "jestli ty seš takovej doktor jako já inženýr, tak nás pán Bůh ochraňuj..." :speak_cool:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, nickolas napsal:

Celkove me ta knizka sere. Poznavam se v kazde druhe kapitole...jestli ne v kazde 😆

Taky se tam často vidím... třeba   kapitola  ,,Strýc Podger věší obraz" ... a fakt je, že po uplynulých deseti dnech, kdy jsem měl obavu že strávím zbytek svýho krátkýho života v bolestech, jsem vděčný, když po přičichnutí k romadůru cítím alespoň tu a tam slabounkou vůni melounů. S tím, že ješte pár týdnů budu o chuti rozhodovat telepaticky, jsem už pomalu smířenej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...