Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

To potkalo spoustu lidí. Když jsem se ptal šéfový, co jako s tím, tak prej, že se s tím nedá dělat nic. Nemocenská je halt nemocenská. Ale že mi dá odměny. Tak jsem zvědav :)

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to lita i kolem nas - soused z prava i zleva , asi to nemine nikoho kdo neni od voleb zalezly doma a ma nula kontaktu. 

jinak pro odlehceni, vrchni numerolog Dusek prediguje jiz aktualne R=1.0, coz je dle ministra zdravotnictvi stav kdy 1mil. nakazenych nakazi presne 0 novych pripadu. Takze nyni se jen doleci tech 15700+ ze vcera, neco z dneska a ~165000 z prechozich dnu a jsme z toho venku 🙂

Upraveno uživatelem jrov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Borisslos napsal:

Tak jedu dnes na testy, ode dneška karanténa. Nemocenskou nemam, jedu HO.

Takhle jsem to měl taky. Test byl naštěstí negativní, takže jsem nemusel na nemocenskou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Ja si naopak myslim, Singerova argumentace v tom clanku je dost ucelova a pokrivena. Je to skoda, protoze to tema je relevantni a dulezite. Bohuzel nemam cas podporit tohle svoje tvrzeni detailni analyzou toho clanku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím se zdá, že bez ohledu na oficiální doktrínu jsou všichni koviďáci na tomto fóru (rozuměj všichni pozitivně diagnostikovaní) živý. A to je myslím dobrý začátek. Minimálně s ohledem na odborníky statisticky definovanou smrtnost a všechny ty předpřipravené polní nemocnice za, zhruba, dvacetšest milionů... 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Kalifx napsal:

Tak zatím se zdá, že bez ohledu na oficiální doktrínu jsou všichni koviďáci na tomto fóru (rozuměj všichni pozitivně diagnostikovaní) živý.

Kdo umřel, nechť se přihlásí.

7.10. První příznaky, 16.10. pozitivní test, od 2.11. fyzicky v práci, 6.11. test ze soukromé laboratoře s negativním výsledkem.

Já mám stále omezený smysl čichu. Manželka taky oficiálně negativní, ale bolesti hlavy ji prozatím zůstávají.

 

Upraveno uživatelem Sicik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Kalifx napsal:

Tak zatím se zdá, že bez ohledu na oficiální doktrínu jsou všichni koviďáci na tomto fóru (rozuměj všichni pozitivně diagnostikovaní) živý....

Von Bert vydal nejaky narizeni, kolik nas tu musi umrit ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, vraby napsal:

vlastní zkušenosti ,švagrová a švagr pozitivní.....relativně švagrová to přechází v pohodě,únava,hlava atd. ale švára nevolnost,zvracení ,plíce,antibiotika

tak  je to dost individuální a každý tu sračku chroupe jinak.

 

Antibiotika? ...hovno tomu rozumim,ale mel jsem za to,ze antibiotika na virozy nezabiraji a ze covid je viroza. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...