Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 10 minutami, Frantik napsal:

Ale zápal plic ne

Jakoze skrz covid jsem oslabenej,mam poskozeny plice a na to mi naskoci bakterie ze kterych mam zapal plic a ty potom lecim antibiotikama? ... jestli jsem mimo tak to radsi nechte byt :D Budu dal spokojene zit ve sve nevedomosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua hoši, motáte to tady pěkně všechno dohromady, jeden o voze, druhý o koze. ATB neřeší primárně covid, ale přidružená onemocenění, tzn. při vysokém CRP a PCT se nasadí ATB, bo by to mohla být i bact. superinfekce. Prostě tě nejdřív oslabí covid a pak se k tomu přidají další mikroorganismy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, honza71 napsal:

Von Bert vydal nejaky narizeni, kolik nas tu musi umrit ? 

Tak oficiální doktrínou jsem samozřejmě nemyslel doktrínu fóra. To už by bylo ostatně hodně "weird". 🙂 To jsi si tam spíš nějak podivně dosadil ty. Ale nevadí. Každopádně přeju hodně energie a hlavně zdraví při sdílení zážitků z testování. Ostatně když se obyvatelstvo zabaví hrami, tak vrchnost může o tom lépe a nerušeněji vládnout. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Kalifx napsal:

Tak oficiální doktrínou jsem samozřejmě nemyslel doktrínu fóra. To už by bylo ostatně hodně "weird". 🙂 To jsi si tam spíš nějak podivně dosadil ty. Ale nevadí. Každopádně přeju hodně energie a hlavně zdraví při sdílení zážitků z testování. Ostatně když se obyvatelstvo zabaví hrami, tak vrchnost může o tom lépe a nerušeněji vládnout. 🙂

Pac o zadne "oficialni" doktrine nevim, mel jsem za to, ze mi uteklo nejake mistni narizeni 😉

Sdilet sve ani cizi zazitky z testovani nebudu. Temer sborove hnukani mistnich "gentlemanu" mi prislo velmi nedustojne 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snazil jsem to to tady v rychlosti procist komplet, ale nedopatral se vysledku, ktery me zajima. Nase rodina komplet pozitiv a skoncila nam ted karantena (jdme az na maminku bezpriznakovi). Jaka je pravdepodobnost, ze budeme ted opet pozitivni na testech? Chceme vyrazit za teplem, ale nedejboze tam bude makej zbytek viru a nikam se nepojede. Protilatky snad mame, i kdyz jsem vycetl, ze to teda taky neni jistota...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@uff pozitivita tam bude, proto se výstupní test nedělá u těch, co měli první test pozitivní, prošli izolací a bezpříznakově si jí ukončili (min 10 dnů a poslední 3 dny bezpříznakové) a z pohledu pravidel jsou zdraví.

Druhý test na výstupu se dělá jen u nařízených karantén a prvního testu negativního.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...