Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Návštěvník Ondra
před 25 minutami, Liqid napsal:

Spíš zjistili, že se jim to nevyplatí.

No nevyplatí se to určitě, jako tisíc jinejch opatření. Ale mělo snad jít o chranu zdraví - bylo to nařízení vlády.

Tak buď vláda tehdy zbytečně šikanovala obchodníky, nebo na to teď kašle a vcelku jí nevadí, že si (bezhohlední) lidi v krámě navzájem ohmatávaj rohlíky a tím se hezky šíří nákaza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
Právě teď, Tom4 napsal:

A senioři nemaj vyhrazený nakupovací okénko, a desítky dalších příkladů. To bysme tu mohli být dlouho. Evidentně vám chybí otevřený hospody :D 

No to mozna taky 👍 Ale hlavne se mi zda, ze vlada dela nekoncepcni kroky ve stylu "ode zdi ke zdi".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jste někdo imunitu? Tedy spíše posílení imunity, aby to člověk tak lehce nechytil? Trpím docela častým nachlazením a vždycky všechno chytnu první, takže se divím, že tohle se mi ještě vyhýbá. Spíš se ptám co pro zlepšení imunity děláte. Nějaké babské rady, strava a pohyb nebo klidně nějaké vitamíny a doplňky stravy. Budu ráda za každý tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodržuju hygienická opatření. Test sice vyšel před 14 dny pozitivně, ale žádné příznaky u mě nebo mých nejbližších se neobjevily. Tak jestli jsem to fakt chytil, tak asi v malé dávce.

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Ondra napsal:

No nevyplatí se to určitě, jako tisíc jinejch opatření. Ale mělo snad jít o chranu zdraví - bylo to nařízení vlády.

Tak buď vláda tehdy zbytečně šikanovala obchodníky, nebo na to teď kašle a vcelku jí nevadí, že si (bezhohlední) lidi v krámě navzájem ohmatávaj rohlíky a tím se hezky šíří nákaza.

Bavili jsme se o tom s kolegou v jedné větší prodejně a u tohoto sortimentu nebalených potravin (běžného pečiva, některých pekárenských a cukrářských výrobků - koláče, koblihy) se nejspíš došlo k závěru, že tyhle úseky jsou ve většině případů vybaveny dostatečným počtem mikrotenových sáčků a rukavic, nakupující mají na "cifru" roušku, aby na to nemohli prskat a pak už je to jen na ohleduplnosti nakupujících. Personál prodejny, pokud by byl svědkem "nehygienického chování" nakupujícího, měl by ho napomenout, upozornit, ale věřím tomu, že většina lidí kór v dnešní době to nevezme s uzarděním se a rovnou ho pošle do pudele... Jsou lidi, kteří se zase obhajují, že nepřehrabují, že co vezmou do ruky, dají si do sáčku. Někteří zase, co přijdou s dobrým úmyslem, v prodejně si navlečou ty jednorázové rukavice na obě ruce a u pečiva se pak vynervují než otevřou mikrotenový sáček :), končí s hygienickým nakupováním se slovy " a se.u na to!"

Chybí tu disciplína :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...