Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Ale o tom to je, teďka když budeš před každým nákupem čekat 20minut v zimě venku ve frontě, tak si rozmyslíš, jestli koupíš "něco k jídlu a základní potřeby a stačí" a při dalším drobném nákupu budeš zase čekat ve frontě, nebo vezmeš nákup na tři dny komplet. Celé tohle opatření má stejnou logiku, jako když se stane nějaký průser s nelegálně drženou zbraní a ti nahoře začnou okamžitě chtít sahat na práva legálních držitelů. Já nemám jako sport objíždění obchodů, ale taky nemám jako sport tuhnutí ve frontě na cokoliv. Tak na co si teda mám zvyknout raději??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhej nakazenej u nás na pidiodboru. A trasování? Světě div se, kolega nepřišel s nikým do styku, nikdo nenahlasenej. Ať se to buď dělá pořádně nebo ať už tuhle saskarnu uzavřou. Zítra musím jet nakoupit máme, normálně nákupy nesnáším, ale tohle bude peklo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, dykmore napsal:

Ale o tom to je, teďka když budeš před každým nákupem čekat 20minut v zimě venku ve frontě, tak si rozmyslíš, jestli koupíš "něco k jídlu a základní potřeby a stačí" a při dalším drobném nákupu budeš zase čekat ve frontě, nebo vezmeš nákup na tři dny komplet. Celé tohle opatření má stejnou logiku, jako když se stane nějaký průser s nelegálně drženou zbraní a ti nahoře začnou okamžitě chtít sahat na práva legálních držitelů. Já nemám jako sport objíždění obchodů, ale taky nemám jako sport tuhnutí ve frontě na cokoliv. Tak na co si teda mám zvyknout raději??

Stavím se na nákup až pojedu z odpolední šichty a bude po prdeli . A drobný nákup si udělám tady v naší večerce,nebo vedle v Albertu . Jen tím vyhlášením,že se bude omezovat počet lidí,tak zase bude blázinec všude....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezachytil som, ake odmedzenia mate v obchodoch?

U nas je 15m2 na osobu a nikdy som nikde nestal radu. A plus dochodcovia maju vyhradene nakupne hodiny cez tyzden 9.00-11.00.
Akoze minule som videl pred lidlom stat ludi hned zrana, ale to zacinala akcia na kacku a hus :)

Sent via IPoAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už dlouho jedu https://nakup.itesco.cz/groceries/ a doporučuju. Oproti Rohlíku jsem měl problém jenom jednou a rychle to vyřešili.

Do obchodu fyzicky jen v krajní nouzi nebo když maj něco výhodnýho za co mi to stojí (posledně Legendario myslím pod tři kila).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ragu napsal:

Já už dlouho jedu https://nakup.itesco.cz/groceries/ a doporučuju. Oproti Rohlíku jsem měl problém jenom jednou a rychle to vyřešili.

Do obchodu fyzicky jen v krajní nouzi nebo když maj něco výhodnýho za co mi to stojí (posledně Legendario myslím pod tři kila).

Bohužel tohle u nás na maloměstě nefunguje, navíc já si stejně to zboží radši vyberu sám, kéž by u nás byly aspoň samoobslužný pokladny nebo Scan & Go... 

MiloMac - já už to nevydržel a sáhnul po strojku 🙂 

Upraveno uživatelem honzyk
reakce na MiloMac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, DavidLC napsal:

Musíš vrtět ocáskem :default_biggrin:

Já bych se ji snažil přesvědčit, že jsem opravdu pes a v současné době žiju v kotci v léčebně v Dobřanech :D

Před hodinou, honzyk napsal:

Bohužel tohle u nás na maloměstě nefunguje, navíc já si stejně to zboží radši vyberu sám, kéž by u nás byly aspoň samoobslužný pokladny nebo Scan & Go... 

MiloMac - já už to nevydržel a sáhnul po strojku 🙂 

Kdepak, já musím klasiku - nůžky, hřeben...

135443172_pssthn.jpg.9c9a79231dce5dee61cec9bdf16027db.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, milomac napsal:

Aspoň, že taky otevřou ty psí salóny - tak mi napadlo, že to tam v krajním případě půjdu zkusit, jestli by mě taky neostříhali ...😉

No nevím, znám tu osobně hodně členů a zrovna že by většina z nich řešila kadeřníka jako zasadni problém, tak o tom nevím :-)). Zato můj pes to už poměrně kvituje, že ho může trimovat odborník, to mi můžeš věřit :-)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, ragu napsal:

Já už dlouho jedu https://nakup.itesco.cz/groceries/ a doporučuju. Oproti Rohlíku jsem měl problém jenom jednou a rychle to vyřešili.

Do obchodu fyzicky jen v krajní nouzi nebo když maj něco výhodnýho za co mi to stojí (posledně Legendario myslím pod tři kila).

Taky jsem si tři láhve likéru Legendario v Albertu koupil, to byla povinnost. Žádnou návštěvu to neurazí !

Jinak chodíme do obchodu jednou za tři, čtyři dny, stačí nám to a žijeme v pohodě. Jen musím mít nákupní seznam no.

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...