Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Kdyz vidim ten žbrluch v podobe linku na video bab korenarek, premyslim, kam jsem zalozil to kladivo na carodejnice.

pokud opravdu chcete neco o vakcinach, o uskalich jednotlivych typu bez histerie, a treba zduvodneni proc je vyuzity adenovir od opic a ne ten, ktery napada cloveka, tak tu:

https://coronavirus.jhu.edu/vaccines/reports/types-of-covid-19-vaccines

komu se nechce cist anglicky, tak tady clanek s min souvislostma v cj:

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/vakciny-na-koronavirus-tyhle-by-mohly-byt-v-evrope/r~3dc1d46a240611eb8972ac1f6b220ee8/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak paní google-wiki vědatorka ať si to nenechá píchnout a radši spoléhá na modlení, jak říká... Její věc. Jen je mi líto těch lidí co jí to žerou...

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tyhle lidi nechapu. Minulej tejden mi trhali osmicku, porad to boli, zobu jeden Aulin denne. Ale rikam si, jak je to super, ze mame sterilni nastroje, anestezii a neziju pred 100 rokama, kdy takovej zakrok musel bejt peklo. Navic nebyly antibiotika, takze pripadnej zanet mohl bejt klidne konecna... A nekdo odmitne ockovani s naprosto iracionalni argumentaci. To je fakt blahobyt tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, parnistroj napsal:

Na to jsem prisel tak, ze pouzivam usi. Zkus to taky.

Parní stroji, nedej se. Umyj si uši a pořádně naslouchej dál. Určitě zaslechneš, že za tou vakcinací stojí ilumináti. Nebo přinejmenším Soros a Kalousek. Přihoď ještě skryté čipování obyvatelstva a pokus o světovou nadvládu židů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parní stroji, nedej se. Umyj si uši a pořádně naslouchej dál. Určitě zaslechneš, že za tou vakcinací stojí ilumináti. Nebo přinejmenším Soros a Kalousek. Přihoď ještě skryté čipování obyvatelstva a pokus o světovou nadvládu židů.
Ilumináty, Židy a Sorose škrtám. Ale ten Kalousek... Tak tam bych ještě pogooglil.
On byl na a nebál se. On už je určitě načipovaný a možná..... Kdo ví


Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Kotlick napsal:

Ilumináty, Židy a Sorose škrtám. Ale ten Kalousek... Tak tam bych ještě pogooglil. emoji16.pngemoji16.pngemoji16.pngemoji16.png
On byl naemoji481.png a nebál se. On už je určitě načipovaný a možná..... Kdo ví
emoji16.pngemoji16.png

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk
 

Kotlicku!!!!!! Vzhledem k tomu, komu patří Chronomag, jak sis vůbec mohl dovolit škrtnout Židy??? :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Liqid napsal:

Asi by sis ty uši měl vyčistit, protože virové epidemie se řeší právě očkováním. Hádej proč už neumírají miliony lidí na pravé neštovice. A jo, lék by byla fajn, ale vývoj antivirotik zatím tolik nepokročil.

Treba Ebola je virove onemocneni, ne? O leku na ebolu je podle googlu radove vice clanku nez o vakcinaci. A nemusis mi vysvetlovat vyhody vakcinace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Bert napsal:

Parní stroji, nedej se. Umyj si uši a pořádně naslouchej dál. Určitě zaslechneš, že za tou vakcinací stojí ilumináti. Nebo přinejmenším Soros a Kalousek. Přihoď ještě skryté čipování obyvatelstva a pokus o světovou nadvládu židů.

Byla by to stejna bzunda, kdybych tak reagoval ja na tebe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Liqid napsal:

Evidentně musím, když to nechápeš. Ebola se vyskytuje hlavně v Kongu, Ugandě apod. pro tyhle země se nikomu nevyplatí vyvíjet vakcínu, protože by to nikdo nezaplatil. Léky nakoupí v případě průseru neziskovky.

At uz lek nebo vakcina, je to stale pro stejny pocet lidi. Ci vlastne vakciny je treba vzdy vice. To jsou kupecke pocty. A je to moje telo, nerad bych nechal do sebe pichnout nejake podobne svinstvo jako taky rychlevyvinutou vakcinu nekdy v roce 1976.

PS Nelibi se mi tvuj "gentlemansky" ton.

Upraveno uživatelem parnistroj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...