Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Jarett napsal:

Začínám si den ode dne víc a víc myslet, že lidstvo si nezaslouží nic jiného, než záhubu ... alespoň většina. Podle toho co se děje, to jak se lidi chovají, k ničemu jinému nevede. Planeta se zjevně rozhodla uplatnit paretovo pravidlo ... na konci zbyde těch 20%, kteří to snad mají v hlavě v pořádku ...

Tvl, že tu někdo bude zmiňovat Paretovo pravidlo 80:20, sem nečekal 👍
Pardon za OT, ke koroně nic nemam, snad jen ke coroně (té mexické). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, nickolas napsal:

Tvl tak oni uz se definitivne zblaznili. Rozjeli antigenni testovani, ze jako super vec a vsichni na to rychle bezte. A ted Blatny breci, ze mu to haze vidle do PSA a umele zvysuje riziko. Ja uz se fakt poseru 😱

O čemž někteří s okresním hejtmanem už několik dní veřejně hovoří🤣 A oni na to přišli až teď?

Upraveno uživatelem neuromancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem holt pomalejsi a nezdolny optimista. Ze jsou to curaci, o tom jsem nikdy nepochyboval. Ale furt jsem mel tak nejak za to, ze se snazi delat co umi, byt blbe. Ted uz je naprosto jasne i mi, ze vubec nevi co delaji...krom teda byznysu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, nickolas napsal:

Jsem holt pomalejsi a nezdolny optimista. Ze jsou to curaci, o tom jsem nikdy nepochyboval. Ale furt jsem mel tak nejak za to, ze se snazi delat co umi, byt blbe. Ted uz je naprosto jasne i mi, ze vubec nevi co delaji...krom teda byznysu. 

je to čurákův mlýn .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...