Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 9 minutami, African napsal:

Držte se, stojí to za prdlačky. Co je to ten Isoprinosine prosím?

No k vam na kopec nez dojde informace to je vecnost ☺️. Levnej a podle vseho dost ucinnej lek na predpis. Jenze ho vyrabi uz leta spousta firem, tak se na nem neda " vydelat". Navic ho ma byt nyni akutni nedostatek. Taky by se mel podavat v ranne fazi, jakmile se to v tobe "rozjede", tak uz to ztraci ucinnost, prozoze primarne ten lek startuje a posiluje imunitni system. 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, honza71 napsal:

No k vam na kopec nez dojde informace to je vecnost ☺️. Levnej a podle vseho dost ucinnej lek na predpis. Jenze ho vyrabi uz leta spousta firem, tak se na nem neda " vydelat". Navic ho ma byt nyni akutni nedostatek. Taky by se mel podavat v ranne fazi, jakmile se to v tobe "rozjede", tak uz to ztraci ucinnost, prozoze primarne ten lek startuje a posiluje imunitni system. 

Ono je to kolikrát lepší s tou prodlevou informací :D Díky za vysvětlení.

V pondělí jsem měl jednání s účetní, ta dneska pozitivní. Buď mám z prdele kliku, anebo jsem nesmrtelnej. Odpo asi zkusím skok z pátého patra, abych zjistil kde leží pravda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, African napsal:

Ono je to kolikrát lepší s tou prodlevou informací :D Díky za vysvětlení.

V pondělí jsem měl jednání s účetní, ta dneska pozitivní. Buď mám z prdele kliku, anebo jsem nesmrtelnej. Odpo asi zkusím skok z pátého patra, abych zjistil kde leží pravda :D

Neboj, máš ještě 3 až 5 dní, kdy se to může projevit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, neuromancer napsal:

Držím palce, Isoprinosine taky budou zkoušet?

Ahoj,

no já osobně s Isoprinosine zkušenost mám, ale nic moc. Od 1.prosince diagnostikován i s manželkou Covid 19. Od toho dne 3x denně Isoprinosine 100 mg. 

Čtyři dny bez příznaků, 5 den horečka ale pořád se to dalo. 8. prosince jsem už nezvládl skoro doplazit se na záchod, tedy nemocnice, diagnostikován oboustranný zápal plic, takže Remdesivir, JIP, terapie HF (vysokorychlostní kyslík). Takže u mne ten Isoprinosine nezabral. Ale já ovšem diabetik na inzulinu, nadváha a hypertonik. V nemocnici jsem byl 17 dnů. Dnes doma, večer pořád záchvaty kašle,vyjít schody do 2 patra pořád neskutečný problém, ale jsem vcelku rád, že jsem to přežil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, kuncák7 napsal:

V pondělí a úterý mě vezl kolega do práce a teď mi volal, je pozitivní. Ach jo. 

Nickolasi držím palce, bude to dobrý. 

Tak to máme dávku ve stejný den, držím palec, já jdu do sklepa kloktat 52%ní  :D

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze se k tomu jeste vracim... Rano, kdyz jsem zenu vedl k autu, jsme potkali dve klavosive sousedky pred vchodem do domu. Jedna, klasicka drbna a zakerna mrcha. Baba hnusna, skoro 80 let. Kdysi na me s jejim muzem volali policajty a pak mi to prisli kamaradsky rict, ze bacha, nekdo na tebe bonzoval... Tak sotva jsme vylezli z baraku rika (jako obvykle bez pozdravu), no vy to urcite budete vedet, nekdo u nas ve vchode ma to svinstvo. To “svinstvo” vyplivla tim zpusobem, jako se mluvilo na jare o lyzarich z Italie. Tvl v zivote jsem nemel takovou chut nekomu natahnout. Baba nebaba, stara nestara. Doted mi to hybe zluci. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Bert napsal:

Asi bych se přemohl, té staré ropuše potřásl rukou, naklonil se k ní, a spiklenecky zašeptal: .... Já ....

Chachachaaaaa, já si Tě u toho fakt představil, jak labužnicky to válíš po patře.... ten dlouhý horký výdech, zakončený drobným tlumeným zakašláním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...