Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Jo jo, někdy je to doma fakt dobrý. Zrovna v naší karanténě, jsem měl taky jednu lehkou hádku doma, no v jednom okamžiku jsem už dost hlasitě  začal argumentovat a dost nasranej jsem odešel do druhý místnosti.

Za patnáct minut byla moja zpět a říká: hele vlastně jsi měl pravdu, ale na křičení a poučování jsem tu já, tak ať si to příště odpouštím.

Tak jsem řekl, že jo a že se omlouvám a objednal jsem si nový nato strap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, guzmic napsal:

Jo jo, někdy je to doma fakt dobrý. Zrovna v naší karanténě, jsem měl taky jednu lehkou hádku doma, no v jednom okamžiku jsem už dost hlasitě  začal argumentovat a dost nasranej jsem odešel do druhý místnosti.

Za patnáct minut byla moja zpět a říká: hele vlastně jsi měl pravdu, ale na křičení a poučování jsem tu já, tak ať si to příště odpouštím.

Tak jsem řekl, že jo a že se omlouvám a objednal jsem si nový nato strap.

Tak to jsi hlava rodiny 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovou důvěru si nezasloužím. Víš, u nás se říká, že každý musí dostat příležitost pokazit výchovu vlastního dítěte sám ...

Já osobně tedy tu odpovědnost tak nějak rozmělňuji, a držím se hesla, že každé děťátko by mělo mít svou maminku. No nic, to už je ale drobný detail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlasim, ze u nas je to ok. Zenu jsem si po obede vyzvedl ze spitalu. 
 

Jinak jeste k tomu ockovacimu centru od O2. Dnes jsem nekde slysel, ze je to opravdu zdarma. Je pravdou, ze ty koridory atd., jsou vyhodou. Ale myslim ze kdyby chtel, tak stat najde vlastni prostory s parkovanim a podobne. Kazdopadne pokud dostane O2 Universum k dispozici zdarma, nemusi uz hledat. Jen me zarazi, ze vlastne nikdy nebyla videt ta snaha. Rovnou se mluvi o kdecem, ale nikdy nezaznelo, mame vlastnich prostor tri prdele a budem se je snazit vyuzit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja uz nevim.

Doktorka mi naridila karantenu do 13.1. Hygiena do 15.1. Posleze mi to doktorka upravila do 15.1. Rano volam doktorce, ze teda u me vsechno ok a ze to muzem tim dneskem ukoncit. Tak prej ok, dneskem koncime nemocenskou a krantena vam trva do 17.1.

Ja se fakt bodnu do nohy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, nickolas napsal:

Tak ja uz nevim.

Doktorka mi naridila karantenu do 13.1. Hygiena do 15.1. Posleze mi to doktorka upravila do 15.1. Rano volam doktorce, ze teda u me vsechno ok a ze to muzem tim dneskem ukoncit. Tak prej ok, dneskem koncime nemocenskou a krantena vam trva do 17.1.

Ja se fakt bodnu do nohy. 

A pak se kikoti divjej, ze jim lidi nehlasej kontakty. Tvl po 10ti mesicich pruseru v tom porad neni rad/system/pravidla, proste nic ☹️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radek124 napsal:

@nickolas Nezapomeň v Neděli večer cinknout na dveře u té hodné paní odvedle, že Ti právě končí karanténa :speak_cool:

image.png.a5d7048f5f58d6bd80c134961a094933.png

Ta babizna by me bonzla, ze me videla jet do obchodu pred koncem karanteny. 
 

Pro sichr... Ano, po negativnim testu, jsem si dovolil jet nakoupit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...