Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Jo, jo. Uz ma cestinarka mi rikala, nickolasi, nisckolasovity, skaredy (tady se ovsem nevyjadrovala k memu vzhledu, ktery oku lahodi), vy jste stale v opozici.

Byla to opravdova dama. Ostatni ucitele rikali, neser! 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V lete bude možné v EÚ cestovať s očkovacím pasom, alebo negatívnym testom, myslí si Ursula von der Leyenová. Zavedenie očkovacích osvedčení, ktoré by nahradili testy, žiadajú krajiny v južnej Európe, chcú tak podporiť cestovný ruch. https://dennikn.sk/minuta/2227774/?ref=impm

Kurňa tak všetci dedkovia/babky, nič proti nim bože chráň a kritická infraštruktúra si bude lietať po svete a ostaní homeoffice a pifko na záhrade. Ani sa nečudujem že sa celebrity predháňajú zaočkovať ... to sú fakt bomba vyhliadky na leto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, minimus80 napsal:

V lete bude možné v EÚ cestovať s očkovacím pasom, alebo negatívnym testom, myslí si Ursula von der Leyenová. Zavedenie očkovacích osvedčení, ktoré by nahradili testy, žiadajú krajiny v južnej Európe, chcú tak podporiť cestovný ruch. https://dennikn.sk/minuta/2227774/?ref=impm

Kurňa tak všetci dedkovia/babky, nič proti nim bože chráň a kritická infraštruktúra si bude lietať po svete a ostaní homeoffice a pifko na záhrade. Ani sa nečudujem že sa celebrity predháňajú zaočkovať ... to sú fakt bomba vyhliadky na leto

To jako že by jsi prodal duši ďáblu za koktejl s paraplíčkem na slunné pláži v Jižní Evropě? 🤭 Nic moc no, nebýt celebritou 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Práveže nepredal a už tobôž nie za slnečník a koktejl

Nemám problém s tým že ja ako nepodstatný človek pre tuto krajinu nie som ockovany.
Len mi vadí že som obmedzovaný cestovať čo i len mimo okres a tá perspektíva leta ...

keď mám platiť dane a prispievať na zdravotné a nemocenské poistenie tak je každý podstatný, ale keď chcem ísť do prírody mimo okres tak na mna striehnu fízli a hrozia pokutou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, minimus80 napsal:

Práveže nepredal a už tobôž nie za slnečník a koktejl emoji85.png

Nemám problém s tým že ja ako nepodstatný človek pre tuto krajinu nie som ockovany.
Len mi vadí že som obmedzovaný cestovať čo i len mimo okres a tá perspektíva leta ...

keď mám platiť dane a prispievať na zdravotné a nemocenské poistenie tak je každý podstatný, ale keď chcem ísť do prírody mimo okres tak na mna striehnu fízli a hrozia pokutou.

Jsem plus mínus na cestách tři měsíce v roce, takže tě plně chápu. Myslím že nezbývá než věřit že bude brzy lépe. Mě hodně pomáhá plánování, cestovky i letenky jsou flexibilní, hodně se přizpůsobili, takže člověk se nemusí bát o peníze. Vy na Slovači nemůžete do přírody? Tvrdej lockdown jako v některých zemích je brutál, nedokážu si představit každodenní úprk do přírody, která v dnešní době léčí a dnes tedy mega parádní.... drž se, bude to brzy fajn :cheers:

DSC_0134 (1).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, African napsal:

Tvl, to nee. 😂

To musel napsat opravdový kokot! A banány mám rád. Obzvlášť na foru, které je pod cenzurou jako náš stát posledních x desítek let komunistické nadvlády. 😍

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Hardslimer napsal:

Tvl, to nee. 😂

To musel napsat opravdový kokot! A banány mám rád. Obzvlášť na foru, které je pod cenzurou jako náš stát posledních x desítek let komunistické nadvlády. 😍

 

Takto opravdu ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to tady, zítra hurá na testy. Všude kolem nás včetně některých členů rodiny pozitivní a včera se nám rozbil kluk. Byli jsme dva dny tůrovat na kopci, kde jsme docela kvalitně spolu vymrzly, ale sichr je sichr.... Každopádně už jsem se psychicky ztotožnil s tím, že si tou sračkou asi musíme projít všichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 1. 2021 v 21:27, nickolas napsal:

Jo, jo. Uz ma cestinarka mi rikala, nickolasi, nisckolasovity, skaredy (tady se ovsem nevyjadrovala k memu vzhledu, ktery oku lahodi), vy jste stale v opozici.

Byla to opravdova dama. Ostatni ucitele rikali, neser! 😆

Tak ještě nejezdi kamaráde, dnes jsme se zapojili do klubu my ;) Kluk celou noc v pohodě, po dvou dnech kašle se probudil jak znovuzrozený úplně v pohodě, tak si říkám nachlazení, jo prd, pozitivní. Manželka úplně bez příznaků pozitivní, já bez příznaků negativní stejně jako holka...sestra mi říkala osm z deseti pozitivních, u nás v příhraničí masakr. Ale brzy se sejdeme u pivka a všechno to probereme, vy už dobrý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, African napsal:

Tak ještě nejezdi kamaráde, dnes jsme se zapojili do klubu my ;) Kluk celou noc v pohodě, po dvou dnech kašle se probudil jak znovuzrozený úplně v pohodě, tak si říkám nachlazení, jo prd, pozitivní. Manželka úplně bez příznaků pozitivní, já bez příznaků negativní stejně jako holka...sestra mi říkala osm z deseti pozitivních, u nás v příhraničí masakr. Ale brzy se sejdeme u pivka a všechno to probereme, vy už dobrý?

Nevypada to ze bych se tam ted dostal :( Ale o to lepsi to bude, az to opravdu klapne 🍻

U nas uz vsechno ok. Tak drzim palce, at vam to vydrzi v rovine max nachlazeni! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sup sup sportester na ruku .

Dnes som sa pokúšal nájsť voľne odberove miesto v našom okrese keď už mame znova nariadené testovanie, mame až 3 miesta na cca 130tis okres, elektronické objednavanie nejde a tel obsadené al ani nezverejnené, tak som to zatiaľ vzdal a išiel si s deckami zahrať hokej. Na testovanie času dosť, treba užívať zimu pokým mrzne

https://techbox.dennikn.sk/apple-watch-mozu-odhalit-covid-19-skor-ako-testy/?ref=impm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, African napsal:

Tak ještě nejezdi kamaráde, dnes jsme se zapojili do klubu my ;) Kluk celou noc v pohodě, po dvou dnech kašle se probudil jak znovuzrozený úplně v pohodě, tak si říkám nachlazení, jo prd, pozitivní. Manželka úplně bez příznaků pozitivní, já bez příznaků negativní stejně jako holka...sestra mi říkala osm z deseti pozitivních, u nás v příhraničí masakr. Ale brzy se sejdeme u pivka a všechno to probereme, vy už dobrý?

Afri, jestli to zůstane u tohoto hladkého průběhu,tak paráda. Já si dneska nechal dělat test na protilátky, tak jsem zvědavěj jak dopadnu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...