Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Kluci, k té "anglické" mutaci, která je nakažlivější o 40 - 70%... Chápu správně, že oproti původní verzi viru se nemění délka výdrže bez hostitele ani odolnost vůči dosud fungujícím typům desinfekce (UV, alkohol, chlor...), zlepšila se "jen" schopnost napadnout buňky sliznice či plic v okamžiku, kdy už se k nim dostane?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Gustaf napsal:

Taky dobrý.... takže covid si neměl. Byl si na testech?

@Gustaf

Nebyl jsem, manželka byla na pcr testech pozitivní zůstal jsem 10 dni doma celkem vlastně 15 a potom před Vánocemi už jsem normálně fungoval.

Manželka byla pozitivní 11.12. já bych se dostal na testy možná 15.12. a nechtěl přes Vánoce zůstat doma, tak jsem se na testy vysral.

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, African napsal:

Barák v karanténě a celkově v dnešní době je taková malá výhra v loterii.... :guitar: 

DSC_0179 (1).jpg

To jsem si loni říkal taky, ale jak už to trvá dlouho (a asi ještě bude, jak to tak sleduju), začínám mít pocit, že by musel mít člověk několikahektarovou zahradu s potokem, rybníčkem, lesem i skálou, aby se z toho nezbláznil :)

20210120_145214.thumb.jpg.0462dcef5d334019bc32f3bfa2ec19a7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, honza71 napsal:

👍spravnej pristup ! 

Na pohodu, teď nám uletěl dron na strom, takže zdravím chronomaga z jehličňana, tady bude ještě sranda, cokoliv, hlavně když nám nejebne 😂 Před chvilkou mě volali z hygieny, že pozitivní členové domácnosti mají deset dní karantény, negativní patnáct, hm, to je pro mě novinka 😆

To Martar:  Souhlasím, první dva dny jsou pohoda, bude hůř... naštěstí otevřu branku a jsem v lese....

196525773_IMG-e17313e5aa73db2cdb35cbcefb528433-V2.thumb.jpg.c095b68e5764101f7a8561203319a90c.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, martar napsal:

To jsem si loni říkal taky, ale jak už to trvá dlouho (a asi ještě bude, jak to tak sleduju), začínám mít pocit, že by musel mít člověk několikahektarovou zahradu s potokem, rybníčkem, lesem i skálou, aby se z toho nezbláznil :)

20210120_145214.thumb.jpg.0462dcef5d334019bc32f3bfa2ec19a7.jpg

Pokud bydlíš v tom domečku za houpačkou z celou rodinou, tak to docela chápu.....

sorry, nedalo se nereagovat :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dvojdomek, naše rodina bydlí v levé půlce... 

před 4 hodinami, Jarett napsal:

Podle aktuálních dat Českého statistického úřadu, v loňském roce ani jedno z narozených dětí nedostalo od rodičů jméno Andrej nebo Miloš ... 

Což ovšem nevypovídá nic o preferencích starší poloviny elektorátu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Tom4 napsal:

 

@Filip.J jako ti matematici z nejrůznějších až kontroverzních rádcovských organizací jak jsem psal dříve o tom kdo za tím stojí?

V těch skoro 300 stránkách se mi to blbě hledá a vyhledávání nějak zlobí, měl bys link? Obecně mi přijde, že na peníze si chce sáhnout úplně každý, akorát některým nevadí jít štěstíčku naproti přes mrtvoly, a to doslova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám hledat tvoje matematiky? :)To jako víš že od toho utekli, ale nevíš kam a kdo? Předpokládal jsem že když tohle tvrdíš tak máš načteno kdo vymyslel PES. Já ano, ty si to teda dohledej na Googlu nebo v mém příspěvku tady. Máš tam i nalinkovaný interaktivní graf modelace vývoje který používali, vyjmenované dotyčné neziskovky a pak už si jen dohledáš jednotlivá jména. Akorát bacha, za krásně znějícími a noblesními názvy se kolikrát skrývá něco obyč. Asi jako je moderní nazývat člověka na lince operátorem výroby. Přitom vůbec neoperuje ;) :)

Nejhorší je, že celý ansámbl MZ, s tolika lidmi, poradci a financemi se ukázal jako neschopen. Sami nic. KHS kolaps. Úředníci na MZ po-pá na ranní, full salary, žádná odpovědnost, žádné výsledky. Potom jsou odtržení od reality, ovšem tyhle rozhodnutí ovlivňují stovky tisíc lidí. A to u, narozdíl od zbytku mého postu, vtipné není :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zas kauza s tim šéfem VZP, že se nechal přednostně naočkovat.. teď na ČR první zpráva, prej má vyvozovat důsledky a blabla.. nedělám si vůbec iluze o tom, kolik se toho tady vyhodí, naočkuje se nějakej ten známej a tak, to, že se nechá naočkovat šéf největší ZP kterej jedná s doktorama, je najednou hroznej problém... mě by víc znervóznilo, kdyby to neudělal:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...