Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Máme 40.000 policajtů. A protože covid tak jsou rozdělení aby se nepotkávali. Chodí vždy ve dvou. Mínus ti v karanténě, na neschopence a na dovolené. Spočítejte to někdo, ale řekl bych že zvládnou uhlídat fakt akorát těch 30 rebelujicích hospod a nějaký to měření rychlosti u cedule konec obce jak jsem je viděl včera tady na vsi. 

Mimochodem dost nešťastné je, že si ti chuji neumí zamést před vlastním prahem. Šlégr, Hnilička, Husák . . . 

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, petr_cha napsal:

Takze co se zprisnilo.. zavreli zavrene vleky.. :-o)
 

Ja tohle fakt nechapu. Copak oni nelyzujou? Vzdyt pustit to je o nicem a nepustit to nasere fakt spoouustu lidi... jakoze jsou to !#£¥×(@( a @$(÷(¥#... je jasny, ale i svine by mohly mit nejaky pud sebezachovy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tomu nejak nerozumim 😞 Proc je problem, kdyz parta ctyr rodin s detma, chce je na chalupu do podhuri, kde bude chodit na prochazky do prirody ( coz se snad stale doporucuje) . Jsme ze 4 regionu, ve vsech regionech je situace +- stejne nahovno. Nikdo z nas neni b rizikove skupine a polovina z nas uz to mela. Koho tam asi muzeme nakazit? Chalupa na samote. Nechapu to a jsem fakt dost nasranej. Kazdej mesic, kdyz se podivam kolik ty sebrance posilam na odvodech, tak se mne obraci kudla v kapse. Zkuste mne prosim nekdo osvetlit, v cem je mnou zmineny pobyt a pro koho rizikovy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Godin napsal:

Ja tomu nejak nerozumim 😞 Proc je problem, kdyz parta ctyr rodin s detma, chce je na chalupu do podhuri, kde bude chodit na prochazky do prirody ( coz se snad stale doporucuje) . Jsme ze 4 regionu, ve vsech regionech je situace +- stejne nahovno. Nikdo z nas neni b rizikove skupine a polovina z nas uz to mela. Koho tam asi muzeme nakazit? Chalupa na samote. Nechapu to a jsem fakt dost nasranej. Kazdej mesic, kdyz se podivam kolik ty sebrance posilam na odvodech, tak se mne obraci kudla v kapse. Zkuste mne prosim nekdo osvetlit, v cem je mnou zmineny pobyt a pro koho rizikovy?

Jeď a nemudruj. Kdo se moc ptá, moc se dozví.. Stane se leda hovno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Godin napsal:

My bychom jeli, ale ubytovatelka dala zpatecku 🤷🏻‍♂️

Ja budu resit, zdali se neda uzavrit normalni najemni smlouva s upravenymi podminkami pro snadnou vypoved bez lhuty. Musim se podivat, jak to je v zakone definovano....

aha.....tak asi nic, ty lhuty jsou v zakone definovane. 

 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Godin: ber to jako prostou “stadni” statistiku bez rozliseni individualnich situaci jedincu. Epidemiologie se na lidi diva jako na “tecky” a je proste snaha drzet ty individualni tecky na miste. At je to ze nepojedou na hory, nepujdou chlastat nebo do kramu. Vic za tim neni. Pak do toho vstupuji emoce v diskuzich a o situacich podnikatelu, ale to virus nezajima. V tech velkych cislech to ted jinak imo fungovat nemuze. Nakonec se tech 10 tis denne a 100 mrtvejch denne nekde nakazit muselo a casto to bylo treba na tech chatach. Ja uz se tim davno nerozciluju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...