Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 14 minutami, Gustaf napsal:

Leda hovno...taky sme měli jet, ale ubytko zrušeno. A to bylo jen v rámci rodiny. Nehledě na to, kdyby byl někdo po nás, tak majitel musí vše sakumprdum hodit do dezinfekce...

Jaký byl důvod? Vždyť chalupy v rámci jedné rodiny se pronajímat můžou. Dezinfikovat se musí od začátku, a není to žádná věda, leda že by byli nová nařízení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, African napsal:

Jako fakt? Já měl za to že podepíšeš nájemní smlouvu a bydlíš. 

Nj. je to zase jen obchazeni. OZ minimalni dobu najmu nestanovuje, ale obecne se uvazuje minimalne pul roku. Jinak se jedna o ubytovaci sluzbu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, parnistroj napsal:

Co to znamena, ze bude hotovo? Budeme muset uz navzdy kazdeho pul roku na vakcinaci?

 

Hotovo znamená, že se bude moci rozvolňovat, důchodci a zdravotníci budou proočkovaní a nebude tolik hrozit přehlcení a kolaps nemocnic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Gustaf napsal:

Já to prcam... odložili jsme to na příští rok...co tam taky, když si ani pivko nebo panáka ve ski baru nedáš...

Neházej flintu do žita. Mě kamarád teď k již několikátému stornu říkal, neblbni Afri, já ti tu zálohu už vrátím a já na to, nenene, dej nám to na poslední týden v únoru. Já se nevzdám.... 😂

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, African napsal:

Neházej flintu do žita. Mě kamarád teď při poslednímu stornu říkal, neblbni Afri, já ti tu zálohu už vrátím a já na to, nenene, dej nám to na poslední týden v únoru. Já se nevzdám.... 😂

Je to marný, je to marný, je to marný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Liqid napsal:

 

Hotovo znamená, že se bude moci rozvolňovat, důchodci a zdravotníci budou proočkovaní a nebude tolik hrozit přehlcení a kolaps nemocnic.

Ockovani chrani jen pul roku max. A jen pred momentalni verzi viru. Pokud dorazi jihoafricka, bude se muset vyvinout nova vakcina a zase vsechny preockovat. Hotovo si teda predstavuji jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neházej flintu do žita. Mě kamarád teď k již několikátému stornu říkal, neblbni Afri, já ti tu zálohu už vrátím a já na to, nenene, dej nám to na poslední týden v únoru. Já se nevzdám.... 
Ja vodkladal sportovni pobyt nasi panske party na Sumave od minuleho jara uz trikrat... aktualne posunuto na kveten, stale zaplaceno a jen opet posunuto.. vzdycky horko tezko vymyslime termin, aby vyhovoval vsem (vetsinou jaro/podzim)...tak ted uz by to snad mohlo vyjit.. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 7 hodinami, parnistroj napsal:

Ockovani chrani jen pul roku max. A jen pred momentalni verzi viru. Pokud dorazi jihoafricka, bude se muset vyvinout nova vakcina a zase vsechny preockovat. Hotovo si teda predstavuji jinak.

O délce ochrany se zatím dá pouze spekulovat a ochrana proti novým mutacím tam pořád je, i když třeba "jen" 60 %, i tak je to lepší než nic. A úprava vakcíny na novou mutaci už není tak časově náročná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ministr zdravotnictvi prohlasil, ze skore PES uz neni pro urcovani protiepidemickych opatreni relevantni. Dva tydny jsme na urovni 4. stupne, ale opatreni jedou podle 5. stupne. Zaroven ma ministerstvo zdravotnictvi nachystany aktualizovany system PES, ktery uz by se mohl spustit. Ale 5. stupen noveho PES obsahuje jiste zmirneni nekterych opatreni, coz neni v tuto chvili zadouci. Takze se novy PES prozatim nespusti a pojede se podle stareho. Ten ale neni relevantni. 
 

Ja nevim, nemohl by mi to nekdo nakreslit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, parnistroj napsal:

Ockovani chrani jen pul roku max. A jen pred momentalni verzi viru. Pokud dorazi jihoafricka, bude se muset vyvinout nova vakcina a zase vsechny preockovat. Hotovo si teda predstavuji jinak.

Vies ze prakticky vsetko co si napisal je nepravda? Je potvrdene ze vakcina je ucinna voci vsetkym doterajsim verziam a ocakava sa ze ockovanie bude chranit min. rok.

Upraveno uživatelem eskimak
Typo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nickolas napsal:

Ministr zdravotnictvi prohlasil, ze skore PES uz neni pro urcovani protiepidemickych opatreni relevantni. Dva tydny jsme na urovni 4. stupne, ale opatreni jedou podle 5. stupne. Zaroven ma ministerstvo zdravotnictvi nachystany aktualizovany system PES, ktery uz by se mohl spustit. Ale 5. stupen noveho PES obsahuje jiste zmirneni nekterych opatreni, coz neni v tuto chvili zadouci. Takze se novy PES prozatim nespusti a pojede se podle stareho. Ten ale neni relevantni. 
 

Ja nevim, nemohl by mi to nekdo nakreslit?

Jasan. Co na tom ku-va nechápeš? 🙂

 

200px-Symbol_píča.svg.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...