Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 16 minutami, bandicoot napsal:

@montemarněco na tom je, za dobu Covid izolace (resp. od návratu chutě) dávám láhev vína denně a nic. Ne že bych se po láhvi opil, ale nedostavuje se ani prostý příjemný pocit. Panák slivovice mě zahřeje, ale dál taky nijak neuvolní.

jsem 2 mesice po pozitivite a pivo mi porad chutna jako hnusna voda, z panaku whisky me maximalne boli hlava, zadne prijemne teplo .. znama mi rekla, potrebovala jsem se uvolnit, dala 2 sedmicky, a necitila vubec nic.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázkou spíš je, proč by pak takhle - dočasně nebo trvale - postižení vůbec kupovali a pili alkohol. Teda aspoň předpokládám, že jde hlavně o ten příjemný pocit... bez něj to trochu ztrácí smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, bandicoot napsal:

@montemarněco na tom je, za dobu Covid izolace (resp. od návratu chutě) dávám láhev vína denně a nic. Ne že bych se po láhvi opil, ale nedostavuje se ani prostý příjemný pocit. Panák slivovice mě zahřeje, ale dál taky nijak neuvolní.

Jen jestli to nebude tím, že láhev vína k večeři je teď normou i pro zapřisáhlé abstinenty 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to cvicne zkusil.. nechali me zaplatit, aby druhej den prislo tohle.. :-o)


Szanowny Kliencie,
informujemy że zamówienie 2101310278 nie może zostać zrealizowane.

Leki przeciwwirusowe, w tym Groprinosin, zostały objęte listą wywozową. Oznacza to, że nie mogą zostać one wysłane poza granice kraju.
Jedyną opcją jest przekierowanie zamówienia na adres w Polsce, jeżeli ma Pan taką możliwość. W przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane.
Prosimy o dyspozycje odnośnie zamówienia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, lub napsal:

národ se nám v době kovidové pěkně rozchlastal...si dejte suchej únor :)

Držet suchý únor v době lockdownu, kdy mají vinaři a pivovary nižší odběry, není ekonomicky prospěšné, ba ani vlastenecké!

---

Jinak teda my dnes zajeli na drive-in test a navečer už byly výsledky: Manželka pozitivní, já negativní 😯

Takže teď musím pořádně otestovat, jestli jsem se nespletl s tou chutí na alkohol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...