Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Jen v nich žij dál. Naopak je to dobře. Čím míň lidí se nechá strhnout takovým tím "pragmatickým" přístupem ke světu, tím líp. Akorát to holt někdy bolí. Ale za to, že se v zrcadle můžeš sám sobě podívat do ksichtu, to stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, bandicoot napsal:

Nejsem příznivcem dávat někomu něco zadarmo, ale těch britských 500 liber za pozitivní test mi přijde supr.

Presne. Jenze vis, jak to je. Bylo by to drahy. Testovani by taky bylo drahy. Tak misto toho mame celou ekonomiku fpici a dusime se ve vlastni stave. Vsechny tyhle "drahy" veci by ve finale byly mnohem levnejsi, nez tenhle lockdown nelockdown.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 2. 2021 v 14:45, dawe009 napsal:

Martine, držím moc palce. Takovej kus chlapa jako ty to proste vybojuje, o tom nepochybuju!!! Ať seš brzo fit. Musel si někde dostat pořádnou nálož, jinak si nedovedu vysvětlit, že takovou horu svalů mohl zaskočit jakejkoliv vir. Bude dobře, drž se 👍

Dakujem Davide. Stav sa zacal zlepsovat dnes ma odpojili od kyslika a uz dycham sam. Myslim ze to bude v poriadku. Dakujem vsetkym za podporu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, runner200 napsal:

Dakujem Davide. Stav sa zacal zlepsovat dnes ma odpojili od kyslika a uz dycham sam. Myslim ze to bude v poriadku. Dakujem vsetkym za podporu

To opravdu moc rád slyším!! Drž se kamaráde, ať seš brzo doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, tikzot napsal:

Je zde někdo, kdo by mi doporučil/poradil nějaký jednoduchý testy na kovid na domácí/firemní použití..? 
ideálně z krve ale není to prioritní. Sada 25 ks a víc. Díky moc za radu. 

SAFECARE COVID-19 Antigen Rapid testovací sada 25 ks | Dr. Max lékárna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, runner200 napsal:

Stav sa zacal zlepsovat dnes ma odpojili od kyslika a uz dycham sam.

Nemůžu to srovnávat, Covid je větší kurva, ale jak jsem měl před pár lety zápal plic, tak tu nemožnost nadechnutí znám. Dýchal jsem jak přes igelit do prostřelený plíce. To je šílený pocit, který spolehlivě dopomáhá k panice.

Tak se drž, a ať už je jen líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, od zítřka má nejmladší v karanténe, přitáhla to že školky. Učitelka celej den s rouškou a stejně se nakazila. Tak teď se modlit, aby holka měla štěstí jako já (5x na testu a zatím vždy negativní). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7 Aspoň vidíš k čemu to celodenní veřejné šaškování s rouškama je - pokud je nakažený delší dobu v jedné místnosti, dejcháte tam dřív a nebo později oba stejnej promořenej vzduch - přičemž u vzduchem přenášených chorob je nákaza jenom otázkou času a dispozic (protilátky, očkování, vitamíny). Učitelé jsou v tomhle ohledu bohužel dost na ráně - a kromě “sterilního” letoška si osobně nepamatuju na rok, kdy bych hned na prvních přednáškách “letního” semestru opakovaně nenakoupil sezónní chřipku a jiné respirační dobrůtky (kolega už takhle přechodil i černý kašel, já zas jednou zápal plic).

Každopádně držím palce ať už Jste oba dostatečně “promoření a imunní”, v tomhle ročním období fakt není o co stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...