Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Ten rozhovor s pražskou hygienickou je k nicemu...

..V podstatě se všechna stávající opatření překlopí do nových vyhlášek a adaptují se na novou situaci. Nebude to jednoduché, avšak dá se to udělat. Většina omezení pak bude pokračovat, protože v současné době skutečně nemůžeme rozvolňovat...


...A je opravdu možná všechna dosud platná opatření překlopit? Neexistují nařízení, která bez nouzového stavu prostě nelze vyhlásit?...
Na to teď nedokážu odpovědět... (!)

Takze realna predstava, co bude od pondělí nula...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zprávy o testeru na covid z dechu z Polska jdou už dva dny éterem, pokud to funguje tak to bude oprosti současnému stavu testování výrazný posun. Hlavně třeba pro školy. Pokud teda odhlédnu od toho že se mi vkrádá na mysl něco o alkohol testeru ve spojitosti s Polskem :) a firma co to představila má název ML system, zatím co celá EU zavádí AML systém . . .  :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, polifka napsal:

Opozice znemožnila prodloužení nouzového stavu a její hejtmani prosí vládu aby vyhlásila nouzový stav. Nemocnice jsou před kolapsem, doktoři a sestry blbnou, politici sbírají politické body a navzájem se osočují, kdo je větší pablb. Pár pablbů si jede na hory dokázat jak cestou dokáže "vochcat" těch pár zmrzlejch policajtů u silnice. Kocourkov 😖

Ano, socani a komousi tvořili ve sněmovně faktickou koalici. Blíže viz vyjádření jejich leaderů, a výsledky hlasování za posledních pár let. Opravdu za to, že se tahle sračkoidní formace rozpadla, může opozice?

Začal jsi politiku. Tady máš odpověď. Pokračování politické debaty již jen ve vláknu Žumpa. Týká se to všech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, dykmore napsal:

Jestli to v pondělí vyjde, jdu si hnedka koupit boty. Není to sranda, běhat na mrazu v sandálech.

Ani mi nemluv, začátkem ledna se mi utrhla podrážka ( no pomohl jsem jí o lištu ve výtahu 😞 ). dokud nebyl sníh, tak to šlo, ale v po jsem měl polobotky plné sněhu a mokré nohy v autě žádná hitparáda 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, dykmore napsal:

Jestli to v pondělí vyjde, jdu si hnedka koupit boty. Není to sranda, běhat na mrazu v sandálech.

V zimě přece stačí mit v sandálech teplejší ponožky než v létě... a když je mokro, tak neoprénový. Jsme Češi ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nákupní seznamy si schovejte a škrpále si objednejte na netu.
Nouzový stav vláda, na žádost hejtmanů; schválila.

Pokud by to neklaplo, v záloze bylo že vládu o vyhlášení
nouzového stavu požádá Franta s Mařenou. (to byl nejsušší humor suchého února)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...