Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Ja jsem uz delsi dobu presvedceny, ze to hosani vedou k "totalnimu" chaosu. Lidi snesou hodne, dejou se horsi veci na svete, ale ceho je moc, toho je prilis (nebo jak se to rika). 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, eskimak napsal:

To vam ako niekto oficialne odporuca? 

Tvl, z toho co som cital si myslim skor opak. Rusko nedolieha k tvari a ked zvysis odpor dychania tak budes viac dychat okolo, nefiltrovany vzduch.

....ale nákupy se zdvojnásobí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co se teď děje je proces ... proces, který běží sám, bez ohledu na pokusy jej řídit. Ti, co straší, hrozí lockdowny a pod. mají největší strach z rozvolnění právě proto, že se může ukázat, že se nezmění vůbec nic. Stav bude stejný jak nyní ... 

Na Slovensku, už to začínají chápat. Hasit oheň benzínem nejde ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Jarett napsal:

To co se teď děje je proces ... proces, který běží sám, bez ohledu na pokusy jej řídit. Ti, co straší, hrozí lockdowny a pod. mají největší strach z rozvolnění právě proto, že se může ukázat, že se nezmění vůbec nic. Stav bude stejný jak nyní ... 

Na Slovensku, už to začínají chápat. Hasit oheň benzínem nejde ...

 

+1

42E9D721-2F38-4B1A-A6CC-77F283CE2622.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, eLzyx napsal:

asi záleží jak kde.

 

My jsme taky US fabrika v CZ. Ale, jako všechno, je to o lidech. Ano, při příchodu kontrola teploměrem. Všude je k ispozici dezinfekce. Roušky jsou nařízené. V kanclu, pokud sedíme víc než 2m od sebe tak můžeme být bez roušek.

Teoreie pěkná, ale praxe....

A pak je tu ten drobný detail, že přes roušku se nenajíš. V jídelně se během 2 - 3h prostřídá tak 200 - 300 lidí?

 

Jinak, poslední dobou si čím dál víc vzpomínám na jeden pokus, o kterém jsem četl. Měli krysy v kleci, kde jim mohli dávat do tlapek elektrické šoky. Dokud v tom byl nějaký řád, tak ty krysy "na pohodu" fungovaly. Ale pak jim ty šoky začali dávat náhodně. Už si přesně nepamatuji výsledek. Bylo to: buďto ty krysy propadly totální letargii (prostě to vzdaly a zabalily to) nebo se zbláznily. Už si nejsem jistý.

Nějak mě připadá, že naše vláda je ten generátor náhodných šoků a my všichni jsme ty pozorované krysy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako je to prkotina, ale stejne.. Blatny narizuje respiratory a sam v kazde druhe reportazi se x-krat drbe na nose.. a ted se ve zpravach vyjadruje k zdravotnické situaci hejtman a byvaly policejni reditel.. a ma respirator nasazeny obracene.. nosem dolu.. ja uz se tomu musim smat.. :-o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle panoptikum završuje jen:

*** „Je možné, že budeme muset zpřísňovat některá opatření. Rozhodně musíme boj s virem zesílit. Já chci jen dosáhnout toho, aby to nebylo vnímáno, že bojuje jen vláda. Musíme bojovat společně a dodržovat opaření,“ uvedl v Partii na Primě ministr zdravotnictví Jan Blatný. Pohrozil i drakonickými opatřeními, pokud se situace nezlepší. Jaká by byla, ovšem neupřesnil. ***

A já říkám, že vláda, na rozdíl od většiny občanů, porušuje a dělá si výjimky pro co potřebuje, a tím ztratila veškerý kredit a autoritu. Vláda bojuje tak, že za včerejšek bylo naočkováno pouhopuhých 2900 lidí. Pan ministr je lékař, očkovat umí, tak kdyby místo účinkování v bulvární televizi šel očkovat, to by byla pecka.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... totální selhání a naprostá impotence (a asi nejen vládnoucích) politických elit, což je v podstatě v současný době průser jak hrom.

A na ty neustálý výhrůžky už začínám bejt silně alergickej.

Blatný neměl bejt při vší úctě ministrem, je to nejspíš špičkovej doktor, ne politickej manažer. Nerozumím těmhle lidem, mám za to, že mnohem víc smysluplný a vysoce odborný práce předvedou jinde, než v politice a pomůžou lidem, který je fakt potřebujou. Je mi ho líto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, josuk napsal:

Kdyby byl Blatný špičkový doktor... neopustí svoje pacienty.

Blatný byl především "nedoceněný" náměstek v nemocnici ... 

A budu se opakovat, ale myslím, že "ti nahoře", a to nejen u nás, mají největší obavy z toho, že pokud by nedělali nic, ukáže se, že ty jejich "čísla" budou stejný a nezmění se nic. Prostě evoluční proces.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...