Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Tak, koneckonců to patří i sem, tak co..:

A já půjdu, jako vždy, tou těžší cestou, tzn. proti proudu. Mám tady něco pro vysmívače konspiračních teoretiků. Račte se podívat. Jenom se bojím, že se vám to malinko nebude hodit. Ale v klidu, já už asi vím, jak to nakonec vymyslíte: 

1) je to strašná konina a podvod

2) je to k smíchu

3) ten blbej je k smíchu

4) ten blbej je k pláči

5) je to prostě jasnej fake

6) paní ve videu je bláznivá hysterka, lže a snaží se ze sebe dělat zajímavou

7) a já a mě podobná individua jsme nezodpovědní volové (omg - a tohleto má volební práva..), jenž patří do škatulky konspirátorů, bláznů, duševně i psychicky narušených až chorých, nebezpečných pro společnost, kteří svým nezodpovědným chováním ohrožují životy a zdraví všech lidí v okolí

8 ) vláda a média by nám přece nelhali, takže tohle celé je prostě a jednoduše k smíchu/pláči

 

Nu, příjemné testování přeji, vemte to raději víckrát, ať máte jistotu. A hned, jak to bude jen trochu možné, hurá pro vakcínu - zachováte se jako praví a  zodpovědní občané. I vláda by vás pochválila - a to už přece má nějakou váhu, že 🙂

 

 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem ten blbej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Duke650 napsal:

Pečujte o své blízké lépe, než jsem to dělal já

Jestli se stalo co si myslím... Dokázal jsi udělat víc než většina lidí, co znám. Ti zpravidla jen bezmocně přihlíželi (jednal málokdo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, martar napsal:

Jestli se stalo co si myslím... Dokázal jsi udělat víc než většina lidí, co znám. Ti zpravidla jen bezmocně přihlíželi (jednal málokdo).

Měl jsem mámu odtáhnout do nemocnice v zubech o týden dříve. Nepodceňujte to a nenechte se ukecat slovy "já to vyležím doma"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, ten blbej napsal:

Tak, koneckonců to patří i sem, tak co..:

A já půjdu, jako vždy, tou těžší cestou, tzn. proti proudu. Mám tady něco pro vysmívače konspiračních teoretiků. Račte se podívat. Jenom se bojím, že se vám to malinko nebude hodit. Ale v klidu, já už asi vím, jak to nakonec vymyslíte: 

1) je to strašná konina a podvod

2) je to k smíchu

3) ten blbej je k smíchu

4) ten blbej je k pláči

5) je to prostě jasnej fake

6) paní ve videu je bláznivá hysterka, lže a snaží se ze sebe dělat zajímavou

7) a já a mě podobná individua jsme nezodpovědní volové (omg - a tohleto má volební práva..), jenž patří do škatulky konspirátorů, bláznů, duševně i psychicky narušených až chorých, nebezpečných pro společnost, kteří svým nezodpovědným chováním ohrožují životy a zdraví všech lidí v okolí

8 ) vláda a média by nám přece nelhali, takže tohle celé je prostě a jednoduše k smíchu/pláči

 

Nu, příjemné testování přeji, vemte to raději víckrát, ať máte jistotu. A hned, jak to bude jen trochu možné, hurá pro vakcínu - zachováte se jako praví a  zodpovědní občané. I vláda by vás pochválila - a to už přece má nějakou váhu, že 🙂

 

 

 

 

 

 

Krása. Myslím, že takto inteligentní a hloubaví lidé by neměli být rozptylování běžnými starostmi všedního života, ba naopak měli by se plně upnout ke studiu tak vzácných pramenů poznání, jak nám zde prezentoval člen ten blbej. Za Chronomag slibuji, že jej po dobu blíže neurčenou, nebudeme nijak rozptylovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem tady psal, že jednou z mála výhod přikázaných respirátorů min. FFP2 je, že se nedají nosit pod  nosem (tak jak laxnější lidé nosili roušky tzv. "na čůráka venku"). No... to jsem se ovšem zmýlil! Je pondělí, a já nestačim žasnout. Škoda, že tu českou kreativitu neumíme napřít nějakým konstruktivnějším směrem než na ojebávání a obcházení čehokoliv.

Duke: tak to mě hrozně mrzí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...